Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 10 éves whesty kiskutyám ma...

Bolyi kérdése:

10 éves whesty kiskutyám ma hajnalban elhunyt.1 hónapja hordtam orvoshoz, először csak sima hányása volt. Aztán egyre több baja lett. Megszakad a szívem érte, annyira hiányzik, alig bírom elviselni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az első amit elmondtam az orvosnak, hogy rengeteget iszik a kutyus és nagyon mohón, ebből nem csak bélgyulladás következik, mért nem csináltatott vérképet ?

Először bélhuruttal kezelte, aztán hólyaggyulladással, aztán kullancs ellen, aztán már nem tudom mire, mert a kutyus nemhogy meggyógyult elpusztult a rengeteg injekció és gyógyszer ellenére.Még ki is gúnyolt mert sírtam az aggodalomtól.



2013. ápr. 28. 18:28
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Igen ez igaz, de nem akartam ,hogy széttrancsírozzák, mert ez már nem hozta volna vissza. Az előtted válaszolónak sok igaza van, mert az enyémnek is azt mondták allergiás, sokszor sebes volt, kapott szteroidot is. Az utólsó napon az Állatkórházban nagyon magas cukrot mértek nála. Most én is arra gondolok, hogy ugy kb 4 hónapja elég sokat fogyott régebbi sulyához képest, pedig evett, hol jobban, hol kevésbé.1 hónapja kezdődött, hogy rengeteget ivott, a szeme váladékozott, ekkor vittem először orvoshoz, észre kellett volna vennie a jelekből, hogy cukros.Szerintem a veséi mondták fel a szolgálatot.

Sajnos !!!!!!!

2013. máj. 7. 20:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!