Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miert nem szobatiszta meg?

Miert nem szobatiszta meg?

Figyelt kérdés

Decemberben kaptam egy bolognese kutyat,amikor.hozzank kerult,akkor volt 4 es fel honapos. Megkapta az osszes oltasat,mar hordhattam le setalni. Naponta 4x setalunk,es nagyon ritkan vegzi el lent a dolgat:(

Termeszetesen mikor lent intezi megdicserem de ennyi ido alatt naponta 4 setaltatas mellett nem.illett volna meg szobatisznanak lennie?


2013. ápr. 29. 10:15
 1/5 compactegon ***** válasza:
de igen, rég. miénk 5 hónaposan már csak havi egyszer kakkantott, max kétszer pisilt be. nincs valami szervi baja? nem domináns kutyus? otthon sokat vizel? kan? stb...
2013. ápr. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kan,sokat pisil nagyon otthon..
2013. ápr. 29. 10:20
 3/5 compactegon ***** válasza:
rendesen (kutyaként) neveled, vagy ő a család kicsi szeme fénye? mondjuk pont kamaszkorban van... :)
2013. ápr. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hat en nevelnem rendes kutyakent,nevelgetem,probalom tanitani.

Viszont anya,aki a legjobban ki van akadva,nem tudja ot leszidni normalisan csak ilyan 'jaj hat szabad ilyet?' Vagy amikor ragcsal valamit,ugyanez van,nem magabiztosan szol ra,csak ilyen kedveskedoen..

Ha odavizel akkor is max annyit mond,hogy 'az isten aldjon meg' vagy ilyesmi..

Es hiaba probalok raszolni anyara,hogy ezt nem igy kene

Ha en nem vagyok otthon es a kutya akkor intezi a dolgat,utana mar nem tudom ugye ot lecseszni azert amit tett...

2013. ápr. 29. 10:31
 5/5 compactegon ***** válasza:
akkor próbáld neki elmagyarázni, esetleg megmutatni, hogy kellene kutyát nevelni. elég sz#r, mikor az ember csak kínlódik a neveléssel, mások meg egy mozdulattal törlik az addig elért eredményt. hiába, inkább az embereket kell tanítani, nem a kutyákat.
2013. ápr. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!