Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » MKOSE Kutyaiskolával kapcsolat...

MKOSE Kutyaiskolával kapcsolatos tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Találtam a 17. kerületben egy kutyaiskolát, ami közel lenne nekünk. Kíváncsi lennék, hogy ismeri e valaki őket és milyen tapasztalataitok vannak velük? A válaszokat köszönöm!

2013. máj. 2. 10:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem egész szimoatikusak, bár tapasztalatom nincs velük csak most néztem a neten. Egy próbát mindeképpen megér szerintem. Az oldal jó, amit írnak rajta az tetszik. És annyira nem is drága.
2013. máj. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 zsuzsabazsa ***** válasza:

Nem ismerem őket. A tüzes karika ugratása végre jelen van ebben a suliban.

A munka menet a videón lassú, kényelmes.

2013. máj. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Lilla 3700 válasza:

Én ismerem őket egész jól viszont a véleményemet inkább nem írnám le róluk,hanem inkább csak tanácsokkal látnálak el.:)

Véleményem szerint a marketing is egy dolog,a szakmai tudás,az emberekhez és kutyákhoz való pozitív hozzá állás meg pár másik.

Tüzes karika nincs a programban,évente egy bemutatót csinálnak,és olyankor előveszik kicsit,hátha az is valami plusz a laikus nézőknek.

Én azt javasolnám hogy mindenképpen menjél le egy kiképzésre,érdemes megnézni minden lehetőséget és ha tetszik neked,ha úgy érzed hogy ott és közöttük jól éreznéd magad te és a kutyusod akkor vágjatok bele!

A saját véleményed legyen a mérvadó,biztos vagyok benne hogy jól fogsz dönteni :)

Pár dolgot még leírok ami egy kis segítség lehet.

Kullancs elleni cucc duplán legyen a kutyán,és ha lehet magadat is fújd be mert azon a részen rengeteg van.Mi csak kiszálltunk a kocsiból és már 4 mászott a kutyán ha éppen nem 6.

Árnyék lehetőséget(napernyő vagy valami) vigyél magatoknak mert a puszta közepén van így árnyék nem nagyon van.

Vizet is vigyél a kutyusnak,és saját tálat mert víz sincs,ill.egy fémtálba tesznek ki,de én inkább a falba verném a fejem mint hogy azt a sűrű nyálas koszos trutyit itassam a kutyámmal.

Azt hiszem csak ennyi dologra kell figyelni.

Ha felkeltette érdeklődésedet a honlapjuk mindenképpen nézd meg őket,és munkájukat.....ne hagyd hogy bárki véleménye befolyásoljon.

Részemről én úgy vagyok hogy inkább kelljen kicsit utazni az iskolához,de az olyan legyen ahol én és kutyám jól érezzük magunkat,ahol fejlődünk és ahol szinte család tagként kezelnek minket,nem csak fizess és menj.

Nézd meg őket az a tuti! (szerintem)

2013. máj. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Lilla3700...

Alapengedelmesség tanításban mennyire jók? A te kutyusoddal jársz még oda esetleg? Az, hogy a marketingben jók mit takar? Tényleg ennyi féle program közül lehet választani ott?

2013. máj. 2. 20:28
 5/11 Lilla 3700 válasza:

Mint írtam a munkásságukról nem írnék véleményt,ha elmész és megnézel egy foglalkozást,szerintem mindent látni fogsz.(ott lesz a kérdéseidre a válasz tisztán)

Nézd meg a két éve odajáró kutyákat (haladó csoport) és az talán ad egy képet hogy mennyire haladnak az engedelmes kiképzésben.

Nem járok már oda,mert számunkra a körülmények sem ideálisak,és gyakorlatilag semmi nem volt az.

2013. máj. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ok!Bár nem hangzik túl jól az amit leírtál.még meggondolom.köszi!
2013. máj. 3. 08:31
 7/11 anonim ***** válasza:

Azért mert xynak nem tetszik valami attól még neked lehet jó lehet. Főleg ha számít hogy közel legyen.


Több kutyaiskolába jártam már, sok nem tetszett pedig voltak ott olyan kutyások akik már a 2-3dik kutyájukat nevelik ki ott. Tehát egy próbát megér. Ha nem tetszik akkor még mindig mehetsz máshova.

2013. máj. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Lilla 3700 válasza:
Lehet hogy neked nagyon fog tetszeni,ezt előre nem tudhatod.Persze se rábeszélni sem lebeszélni nem akarlak róluk.Szerintem menjél le a kutyusoddal,aztán majd meglátod.(az a tuti-szerintem)
2013. máj. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 zsuzsabazsa ***** válasza:

A főoldalon a kezdők munkáját látni.

A Klauzál téri bemutatón már a haladók vannak. Az egész jó, csak szűk a hely. Személy szerint én egyszerre csak két kutyával csináltatnám meg a gyakorlatokat utána sorban kettesével a többit.

Mert ha sok kutya mozog összevissza, akkor szétforgácsolódik a figyelme a közönségnek. Mert mindegyik kutya mást csinál.

2013. máj. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igazából a fő szempontom az lenne,hogy megtanulja a kutyám az alap dolgokat és jó legyen a társaság.
2013. máj. 4. 00:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!