Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 5hónapos staffordom,...

Van egy 5hónapos staffordom, azt szeretném ha ugatna ha jön valaki és nem mászna rá senkire. Valaki valami ötlet? Csibészelés jó lenne neki erre?

Figyelt kérdés
2013. máj. 3. 19:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Valóban kicsit sokat vársz egy öt hónapos kutyáról.Az ösztöneikre jellemző viselkedés 1.5-2 éves korára fejlődik ki teljesen egy kutyának.
2013. máj. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
oké, köszi
2013. máj. 4. 07:39
 13/15 anonim ***** válasza:

"5hónaposan a nadrágot tépi lefele az emberről "


Egy 5 hónapos kutya semmit nem tép senkiről. Ha mégis, akkor ott a gazdája valamit nagyon, de nagyon elrontott.


A nadrágtépés és egyebek felnőtt korban sem lehet elfogadható. Egy jól képzett kutya nem marcangolja az embereket.

2013. máj. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Balázs2 válasza:
Mondjátok hogy a stafford nem házörző, én láttam ilyen kutyát morogni idegenre miközben a gazdája tartotta vissza. Mind1 énis ilyen kutyát vettem nem fogom kutyaiskolába hordani veszekneki minőségi tápot szeretem, fegyelmezem, szerintem bármit lehet nevelni egy ilyen kutyából.
2013. máj. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

KÖNYÖRGÖM! CSIBÉSZELÉS?! TILOS EZEKNÉL A KUTYÁKNÁL!

ILYENKOR LESZ VESZÉLYES EZ A KUTYA,AMIKOR SOK ESZES MEGVEZI ÉS FOGALMA NINCS MIT CSINÁLJON VELE!

ENGEDÉLYHEZ ÉS IQ SZINTHEZ KÖTNÉM A BULL TÍPUSÚ KUTYÁK TARTÁSÁT KOMOLYAN!

An. meg 5 hónapos, te 5 évesen nem örültél a látogatóknak? Ugasson, ha jön valaki... Istenem... -.-

2013. szept. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!