Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megölték a kutyám. Mit csináljak?

Megölték a kutyám. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sétált vele anya, egy németjuhász elkapta és megölte...2 órája...10 éves volt
2013. máj. 5. 11:45
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
47%

10es vagyok. A lehető leghülyébb ötlet ilyenkor új kutyát venni!!!! Előbb gyászoljátok őt, legyetek túl a dolgon és majd akkor jöhet az új kutya!


Szóval ott voltak a gazdái? Hát, ha akkor nem hívta anyukád a rendőrséget, akkor nincs mit tenni ezzel a részével.

2013. máj. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Menhelyi kutya volt, egy önkézes sétáltatta, ki tudott bújni a nyakörvből
2013. máj. 5. 12:27
 13/19 anonim ***** válasza:
71%

Remélem, a menhelyvezetője tanult a sajnálatos esetből és ezentúl megfelelő emberrel, megfelelő felszerelésben engedi sétáltatni a kutyákat.Minden ember másként reagál a kutyája elvesztésére. van, aki azonnal másikat vesz magához. Van, akinek pedig idő kell, hogy képes legyen ismét gazdinak lenni.

Eljön majd az ideje, amikor a családban felmerül egy új kutya hazahozatala.

Sajnálom a kiskutyádat !

2013. máj. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Az önkéntes lányt sajnálom nagyon, biztos magát hibáztatja, az a gáz hogy az éjszaka azt álmodtam hogy anyám sírva jön haza
2013. máj. 5. 12:59
 15/19 anonim ***** válasza:
88%

Én kiverném a balhét a menhelynél, ez lenne az első. Imádom a kutyáimat és ha ilyen történne nem lenne mentség, hogy jajj szegény alapítvány és az ilyen kutyák is megérdemlik a sétát, blabla... Megérdemlik, de vigyék úgy, hogy ne legyen esélye megszökni. Mivan akkor, hogyha embert támad meg??

Sajnálom a történteket és jobbulást kívánok neked!

2013. máj. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, vigyázz a kutyáidra
2013. máj. 5. 13:07
 17/19 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom, részvétem.

Kutyát most ne vegyél. Amikor nekünk augusztusban elpusztult a kutyánk, én pár nap múlva már menhelyeket nézegettem. Valójában éreztem, hogy buta ötlet lenne, is az is volt. Szerencsére visszatartottak, amíg megint normálisan tudtam gondolkodni, és kellően meggyászoltam a kutyámat, végül most márciusban hoztunk el egy kiskutyát egy tenyésztőtől.

2013. máj. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Ma temettük el, a szerelme is ott volt
2013. máj. 7. 12:08
 19/19 anonim ***** válasza:
ismerem az érzést, részvétem :( pár éve nekem is meghalt a kutyám, elutotte egy autó, mert kiszokott (meglátott a túloldalon egy macskát) egy ideig nem akartam más kutyát, meg sem fordult a fejemben. pár hónap múlva vettunk egy kutyust. ugyanúgy rottweilert, mint elotte ot. és már teljesen túltettem magam rajta. ez 4 éve volt, és talán azért is ment konnyen, mert még elég kicsi voltam. pár hónap múlva túlleszel rajta valamenyire, és akkor johet egy új kutyus, az segít elfeledtetni, de tényleg :) viszont most még egyáltalán nem ajánlom az új kutyát, majd kicsit késobb.
2013. máj. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!