Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Én úgy látom hogy a városi...

Én úgy látom hogy a városi kutyák általában nyugodtabbak szelídebbek mind a falusiak! Miért van ez?

Figyelt kérdés
2013. máj. 6. 11:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Sajnos ez tényleg igy van.:(

Én is faluban élek, de itt tényleg a legtöbb kutya láncon van és alig van foglalkozva velük. Persze van néhány kivétel, de nem olyan sok. Én törödöm a kutyáimmal, meg jól neveltek, de olyan szempontból rosszabb, hogy itt nehezebb szocializálni, még akkor is, ha az ember szeretné, mert nincs kivel, mert szinte az összes kutya megvan kergülve és neki menne az enyémeknek. Nem egy eset volt már, hogy valahonnan kijött egy-egy kutya és megakarta a kutyáim támadni sajnos, és igy nem pozitiv tapasztalatot szereznek az enyémek sem, hanem negativakat.:S

2013. máj. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Az előző válaszolónak sajnos teljesen igaza van. Bármennyire is szeretném úgy szocializálni a kutyámat mint ahogy egy városi van lehetetlen. Nincs kutya amivel ismerkedhet, alig érik ingerek a séta során, nem nagyon tudok válogatni az útvonalon. A városi kutyàk hozzá szoknak a nyüzsgéshez, zajhoz, többi kutyàhoz.
2013. máj. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Sok falusi kuty egész életét vagy láncon vagy a kertben tölti.Nem tud a fajtársakkal játszani, szocializálódni.Sosem vagy csak évente 1x viszik sétálni mivel nem tud viselkedni se emberekkel se más állatokkkal.Kaját adnak neki és kész.A városi kutyák(főleg akik lakásban tartják) minden nap sétáltatva vannak, többet foglalkoznak velük.Találkoznak más kutyákkal, sok emberrel, sokféle inger éri őket na ezért.
2013. máj. 7. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!