Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy túra a kutyával hány...

Egy túra a kutyával hány kilométer legyen?

Figyelt kérdés
Én 12-13 km számoltam, aminek 90%-a földút. Ez sok vagy kevés? (Két éves kan goldi)

2013. máj. 6. 20:36
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Átterveztem az egészet, egy 20 kilométeres séta volt. De a 10. kilométernél elkezdett esni az eső, de annyira, hogy minden csupa sár volt. Plusz még szembe szél is volt, szóval az arcomba fújt az eső. De a kutyámat egy cseppet sem zavarta. De van jó hírünk is. Fogott egy fácánt, én meg haza hoztam, és megsütöttem neki. :) Nagyon ízlett neki. Vittem labdát is, én bedobtam a füves mezőkbe, és ő utána ment. Szóval nagyon jó volt.
2013. máj. 7. 15:14
 12/15 anonim ***** válasza:
83%
Azt ne nagyon reklámozd, hogy vadászik, mert egyrészt megbüntethetnek miatta, másrészt ha rajtakapja egy vadász, még le is lövi a kutyádat. Itt lett volna a remek alkalom, hogy letiltsd a vadászatról, ehelyett rádicsértél. Rosszul tetted!
2013. máj. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
67%

Normális vagy???


Fogott egy fácánt és te nekiadtad??

Tudod te milyen isteni a fácánleves?

Évek óta arra várok, hogy az én kutyám is fogjon végre egyet, de sajnos csak kergeti őket.

2013. máj. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Csak szólók, hogy vadászatra tanítom. Ahol mi voltunk, ott nem voltak vadászok, mivel ott csak mezők voltak. Különben ismerek a minden vadászt kb. 50 km-es körzetben. És mivel kutyám sokat segít a vadászatban a többi vadásznak, így még csak a vadászok fejébe sem jutna lelőni.Plusz van rajta fényvisszaverős, villogós hám, ami azért elég feltűnő. És miért is büntetnének meg? Nem védett.


Utolsó:

És ha gondolod, fog neked egyet, és én elpostázom. :) Ő sokszor vadász akár kacsát, meg mindent. A legjobb az, hogy a goldn retriever "puhaszájú", és nem öli meg az állatot.

2013. máj. 7. 21:12
 15/15 anonim ***** válasza:
77%
Nem azért büntetnek meg mert védett, hanem azért, mert a vad állami tulajdon, amit te csinálsz az meg orvvadászat. A vad eltulajdonítása pedig bűncselekmény. A vadászok még egymás kutyáit is képesek lelőni, úgyhogy a jóindulatukban ne bízz! Nem ártana kicsit tanulmányoznod a vadászati törvényt, mielőtt még megütnéd a bokádat!
2013. máj. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!