Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretné egy venni egy kiskuty...

Szeretné egy venni egy kiskutyát de rohamosan közeledik a tél várjak vele inkább tavaszig?

Figyelt kérdés
2009. szept. 29. 14:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hogy hosszúszőrűt vagy rövid szőrűt akarsz ha van hová bevinned éjszakára és rossz idő esetén akkor vegyél nyugodtan
2009. szept. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ milyen helyet tudsz neki biztosítani télire, ha van olyan hely ahol nem fog fázni akkor lehet télire is ha nincs akkor hagyd inkább tavaszra, hogy legyen ideje megerősödni a következő télig.
2009. szept. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
németjuhászt vagy malinoist szeretnék. fűtött helységet nem tudok biztositani de téglábol van a kutyaház és lenne bent vele egy roti is.
2009. szept. 29. 14:58
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
akkor egyértelmüen várj vele tavaszig ..
2009. szept. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én két kutyámat hoztam el ősszel. Kinti kutyák, van házuk ami szigetelt és nem a földön van hanem téglákon. A bejárat pedig le van szűkítve. Semmi bajuk. Kicsit hosszabb a szőrük mint annak a kutyának amit te akarsz, viszont akkor még nem volt olyan nagy és a termetük is kisebb. A námet juhász és a malinois nem egy rettentően kényes kutya. Ha van megfelelő ház, akkor nyugodtan. Vagy tartsd bent bár én ennek nem vagyok a híve.
2009. szept. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én azért időzítettem tavaszra kutya "beszerzését", mert télen hamar sötétedik, hideg van, munka után már nem vagyok kinnt a kertben, ezért kevesebbet tudok foglalkozni a kutyával. És azt akartam, hogy amikor hozzám kerül, akkor eleinte a lehető legtöbb időt tudjam rá fordítani, hogy összeszokjunk. Emiatt nem tavaly ősszel, hanem idén tavasszal szereztem be kutyust, és nem bántam meg azt a döntésemet.
2009. szept. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!