Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » AZP szuperprémium tápról...

AZP szuperprémium tápról vélemény? Valaki etet ilyennel?

Figyelt kérdés

Összetevők: Szárított hal (38%), rizs (38%), halolaj (15%), szárított céklapép (4%),

növényi olaj, mono-dikalcium-foszfát, nátrium-klorid, kálium-klorid, kalcium-karbonát,

szárított sörélesztő (0,3%).

Analitikai alkotórészek:

Nedvességtartalom 9,00%;

nyersfehérje 30,00%;

nyersolajokés -zsírok 20,00%;

nyersrost 1,90%; nyershamu 7,50%;

kalcium 1,20%; foszfor 0,90%.

Kistestű kölyöknek vettük, ezt ajánlották az üzletben.Az ára 1100FT/kg.Fél kilót vettem csak kipróbálásra.



2013. máj. 7. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az életbe nem hallottam még róla :O Nem tűnik rossznak amúgy, de elég drágának tartom ahhoz képest... mert azért annyira jónak se tűnik.
2013. máj. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Állítólag újfajta.
2013. máj. 7. 14:06
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ennél olcsóbban vannak jobbak is. Ráadásúl jobban jársz ha nagyobb adagot veszel, netről. A kisállatkereskedések is ráteszik a hasznukat, ami persze érthető.
2013. máj. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen az lehet. Már vagy 2 hete bújom milyen tápot vegyek neki,ez jónak tünt az összetétele alapján, de mondjuk netről biztos olcsóbban kijövök.Ennél olcsóbb mi van ami jó is?
2013. máj. 7. 14:45
 5/5 anonim ***** válasza:

3-as vagyok, én brit preminummal etetek, a dogshopról rendelem.

[link]

Ha szuperprémiumot akarsz nézd meg a Brit Caret is.

2013. máj. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!