Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek fajtiszta?

Szerintetek fajtiszta?

Figyelt kérdés

[link]


Állítólag fajtiszta hovawart kutyák, a kölykök láttán én is ezt mondanám, de van egy kép a szüleiről. Az egyik mintázata egyáltalán nem olyan, mint egy hovawart, szerintem az keverék kutya lehet. Illetve 30.000 forint egy jó 150.000 forintos kutyáért..


2013. máj. 8. 20:27
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Bocsánat: fajtatiszta :)
2013. máj. 8. 20:28
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem ennyi pénzért nem az.
2013. máj. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%
Biztosan nem fajtatiszta,az anya szerintem keverék!Ennyit nem érnek a kölykök!
2013. máj. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%

"Törzskönyvük nincs"

Mi a kérdés? Nem fajtatiszták, maximum fajta jellegű keverékek. Ezzel viszont semmi baj nem lenne, ettől nem kevesebbek, mint egy fajtatiszta kutya, de azok sem, amiket örökbe fogadhatnál bármelyik menhelyen.

2013. máj. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
74%
nincs törzskönvyük így nem számitanak fajtatisztának... 30 ezerért csak akkor venném ha meg lennének az oltásaik meg a chip... de nem hsizem hogy így lenne
2013. máj. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%
A kép amin a szülők vannak, azon egyértelműen látszik, hogy a bal oldali kutya egy keverék. Így a kölykök biztosan nem fajtatiszták.
2013. máj. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 urkunde ***** válasza:
27%
Bocsi de a hirdető nem állította,hogy a képen látható felnőtt kutyák a szülők.Talán fel kellene hívni a kérdéseddel őket,ha venni akarsz, ha nem ,akkor nem teljesen mindegy?
2013. máj. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Hívd fel őket,de ha oltás és chip nélkül adja 30-ért nem éri meg, mondjuk keverék kutyáért oltással meg chippel sem érné meg a 30 ezret..

a menhely dugig van!!

fajtajellegű keverékek maximum mivel tk-juk nincs..

amúgy a bal oldali kutyus akin piros nyakörv van az lehet a szuka,ő tuti keverék,az apa tényleg hovawart a kép alaján,de az anyuci tuti keverék..

2013. máj. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 zsuzsabazsa ***** válasza:

Képek a Hovawart-ról


[link]

2013. máj. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 zsuzsabazsa ***** válasza:
0%
Szerintem igen fajtatiszták. Benne vannak a kérdező által belinkelt fotók az általam belinkelt fotók közt.
2013. máj. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!