Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki az aki hagyja a kutyáját...

Ki az aki hagyja a kutyáját mindehova jelölni? Mi a véleményetek arról, aki nem megfelelő helyen hagyja az ebét jelölgetésre?

Figyelt kérdés

2013. máj. 9. 17:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Lakásban nyilván semmiképp nem a legjobb dolog hagyni, hogy a kutya jelölgessen, ha csak nincs kedve a kedves gazdinak takarítani, és különböző légfrissítőket használni, hogy ne legyen büdös a lakás.


Ha kinti kutyáról van szó, semmi problémám vele, mivel nem vagyok növénykedvelő fajta, de a kutyavizelet kiégeti a növényeket.

2013. máj. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Utcán való tartózkodáskor.
2013. máj. 9. 17:55
 3/18 anonim ***** válasza:

Utcán való tartózkodáskor semmi probléma nincs vele, szerintem nyugodtan lehet.


Természetesen rám már többször szóltak, hogy ne engedjem meg a kutyának, hogy a növényeket jelölje meg (hozzáteszem, a felhívó fél is oda viszi a kutyáját).

2013. máj. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Shai-Hulud ***** válasza:
45%

Ki az aki hagyja?

Akinek van kutyája.

Mert az tudja, hogy ez a kutyának ÖSZTÖNE, azaz neki ezt MUSZÁJ csinálnia.

2013. máj. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
A gazdikák 99,999%-a az utcán mindenhova engedi a kutyuskáját hu....jelölni, kivéve a saját kapuja környékét mert a szagát ö sem szereti. De mindenki más csak fulladjon meg a büzben.
2013. máj. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 zsuzsabazsa ***** válasza:

Az én kutyám sétáláskor a fákat bokrokat jelölgeti.


Hogy mások kutyái hova jelölgetnek az engem hidegen hagy.

2013. máj. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
68%

fűre, fa törzsére, villanyoszlopra, bokorra...stb engedem hogy jelöljön.

ami tiltva van neki, az autók, házak fala, kapualjak.

csak sajnos ez ugyan úgy működik, mint a kutyasz@r felszedés...10-ből 2 ha tiltja ill. felszedi. és ha esetleg rászólok, hogy nem kellene vagy felajánlok egy zacskót a kakinak, amivel össze tudná szedni, még én vagyok a bunkó :S

sajnos ez Magyarország :/

2013. máj. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
#4-nek: A saját kapuja elöl azért elhuzza!!! A gyalogjáro másik oldalára "nem tudja" átszoktatni, ha nem az ö kapuja van ott! Ugyan már? Kis emberség azért szorulhatna bele!
2013. máj. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Én vagyok a másik kérdésnél aki nem értett egyet, úgyhogy ide is leírom.

Zöld területen lehet jelölgetni amennyit akar, városban betonon nem. Természetesen mindig figyelek rá, hogy kivigyem a zöldbe, mert a belvárosban lakunk, de egy-egy fát mindenhol lehet találni.

Betonra, kukára, sarokra, kapualjra, oszlopra, autókra stb. nem engedem, és egyáltalán nem kell aggódni miatta.

Megfelelő életmódot élő nyugodt, kiegyensúlyozott, szófogadó, jól szocializált kutya.

2013. máj. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
91%

Először is annyira nem büdös ha csak nem valami szél elől elzárt területen van...


A másik meg, hogy meg kéne határozni azt hogy mi a nem megfelelő hely.. Kapualjba, autóra nem szoktam hagyni.. a többi nem különösebben érdekel.

nem fogok veszekedni azért a kutyával mert lepisili a panel falát vagy egy villanyoszlopot tűzcsapot mondjuk (hozzáteszem hogy már 14024 szor le volt pisilve...

2013. máj. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!