Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki az aki hagyja a kutyáját...

Ki az aki hagyja a kutyáját mindehova jelölni? Mi a véleményetek arról, aki nem megfelelő helyen hagyja az ebét jelölgetésre?

Figyelt kérdés

2013. máj. 9. 17:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
91%
Én például sosem engedem a kutyámnak, hogy a kerítéseket vagy a mások háza elé ültetett virágokat, borokat lepisilje, ha látom, hogy erre készül, mindig letiltom róla. Én sem örülnék neki, ha velem történne meg ugyanez. Nyilván bárkivel előfordulhat, hogy nem tud időben rászólni a kutyájára, de szerintem elég bunkóság hagyni, hogy a kutya a környék összes kerítését megjelölje.
2013. máj. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 sippara ***** válasza:
Betonra, falra, kerítésre, kukára, autóra, konkrét virágágyásra, padra nem jelölhet, így is van épp elég hely az ilyesmire, én sem örülnék, ha valakinek az édes kutyuskája telibe h*gyozná az autómat/házam falát/akármit. Másfél éves ivaros kan, és köszöni, tök jól érzi magát így is.
2013. máj. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nálunk fővárosban alig van szabad hely ahová tudna.Az autókat én sem engedem neki és a falat sem.Oszlopot,kukát előfordul hogy megjelöl,és járdára sem hagyom.Ha nincs kocsi az úton akkor levezetem oda.Amúgy a többit elvégzi a kutyafuttatón,ha pedig nem,van nálam kutyatasak.Amikor nem én viszem le akkor a sétáltató visz magával egy flakonban vizet,ha olyan helyre jelölne le tudja önteni.
2013. máj. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Shai-Hulud ***** válasza:
17%

Érdekes, itt MINDENKI olyan nagyon vigyáz a kutyájára, nem engedi ide meg oda, meg tasakot hord magával, és vigyáz.......


Csak tudnám, hogy miért vannak tele az utcák kutyasz@rral, és miért látni gyakorlatilag minden utcasarkon vizeletnyomokat?


Tudom, ezt kizárólag azoknak a kutyái csinálták, akik nem írnak ide..... :-DD


Őszintén megmondom, én még egyetlen egyszer sem láttam olyat, hogy egy kutyatulajdonos összeszedte volna, amit a kutyája piszkított.

Nem azt mondtam, hogy nincs ilyen, csak azt, hogy én még nem láttam ilyet.

2013. máj. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
58%

14es! Az hogy a kutya hova pisil, és hogy valaki nem szedi fel utána a cuccot, az azért más. Én speciel össze szedem, ha viszont bemászik valami bokor alá, mert ritkán megesik, nem mászok utána. Ha megy a hasa, akkor sem tudok sokat tenni, max húzok rá földet vagy bármi... egyébként mindig, mindenhol összeszedem.

Egyébként én sem engedem jelölgetni akárhol. Ha szabadon van parkban akkor ott jelöl ahol akar. Pórázon füves résznél jelölgethet, fákat, bokrokat. Viszont virágoskertet, házfalakat nem. ha megyünk valahova, pl a városban a fákat jelölheti, de egyébként semmit. Se oszlopot se semmit. Már szépen lassan tudja is hogy mit lehet és mit nem jelölni. Nem szeretem amúgy sem ha megyünk a városba, ő pedig megállna mindenhol jelölni.

2013. máj. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Most vettem 300 kutya kakis zacsit :D valamire kénytelen leszek elhasználni ^^
2013. máj. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Szilvi & Argos ***** válasza:

Fűre, fára, bokorra, nem betonon lévő tűzcsapra, villanyoszlopra mindig engedem.

Betonra, kocsikra, padokra, házfalakra, szép virágokra nem engedem.

Növényzettel borított kerítésre, zöldben lévő rácsos kukára hagyni szoktam.

Illetve ha kutyafuttatóban vagyunk nagy ritkán, ott az akadályokra szokott előszeretettel pisilni-kakilni...utóbbit leszedem, amennyire tudom. Itt néha megjelöli az ürüléktartó kukát is. Mivel millió kutya pisili napi szinten, nem látom értelmét letiltani ezt.

Illetve zöld területen van derékig érő betonfal...ott is szoktam hagyni, azt is ezerszer pisilik naponta.

Ha a kerület központi részén, vagy a belvárosban vagyunk, ott úgyis pórázon jön mellettem, akkor nincs dologvégzés, csak ha megállok, elengedem és kimondottan küldöm

2013. máj. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Szilvi & Argos ***** válasza:
59%

Nagy dolgot természetesen az esetek kb. 90%-ában felszedem!

Az utolsó nagyon híg/kicsi adagot nagy növényzetben ott szoktam hagyni. Illetve sötétben néha nem látom, az is marad.

Duna-parton ha nagyon eldugja nádasban, bokorban, azt nem bányászom ki. De a fenti részen tavaly óta mindenhonnan szedem/szedném. De most a két héttel ezelőtti fű-gaz nyírás ellenére is lábszárközépig ér a növényzet. A nem teljesen koppanós székletet két zacsival próbálom kibányászni, általában a felét sikerül...a többi ott marad...de ha nagyon buja növényzetbe rakja, ott hagyom...nincs mit tenni :) Ha levágják a susnyát, ismét lesz módom mindig felszedni

2013. máj. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!