Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért mondja azt majdnem...

Miért mondja azt majdnem mindenki, hogy a falusiak nem jó állattartók?

Figyelt kérdés
Értem én, hogy a legtöbb szaporító falusi, de azért vannak jó gazdák is. Én naponta 3x-4x viszem a kutyámat sétálni. Egy séta 20-30 perces. Séta után is játszok mindig vele, 2 órát. Brit Premium tápot kap. Szép ápolt kutya. (Falusi vagyok.) Nagyon sok játéka van, sípolós, tömör, textil, plüss. Pedig nem vagyok egy gazdag típus.

#falusi #jó állattartók
2013. máj. 9. 20:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
91%
Én azt nem szeretem, amikor falun nyaralunk vagy átvisz az utunk egy kiránduláskor, nem tudok úgy végigmenni az utcán a kutyámmal, hogy ne harsogjon az utca, hogy arra járunk. Kapuk nyitva, agresszív kutyák mászkálnak az utcán vagy esnek a kerítésnek. Röhej, hogy egy nagyváros közepén nyugisabban lehet kirándulni, sétálni egy kutyával, mint vidéken, falun.
2013. máj. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
79%

való igaz, a városi embereknek van rutinjuk,és van hozzáértésük az állatártáshoz ( mert a kérdező nem kizárólag a kutyákról kérdezett ).hiszen a városi ember tart tehenet,birkát,lovat,csirkét,pulykát,malacot . a falusi meg kutyát ( amit kozmetikushoz visz, és felöltöztet,és drága ,de senkisemtutdjamilyenösszetételű tápokkal etet ) és macskát,és hörcsögöt,és tengeri malacot,patkányt,és vadászgörényt ???!!!

vagy talán nem ?

a falun a kutya mást jelent,sokaknak, egész életében volt kutyája 40-50-60 éven át ,talán ugyanannak a keverék szukának a kölykei,és azok kölykei,és így tovább , de a macskákkal is így van .

ha valamit,hát a falusi emberek állattartását védeni kell ( városi ember létemre ,minden tiszteletem a falusi kutyatartóké) ,és elítélem a zsúfolt városok betonrengetegeiben ,örökké pórázon tartott kutyáikat sétáltató,de magukat felelős álltartóknak nevezőket.

mennyivel is jobbak ők??

nekem szerencsém van ,hiszen mifelénk sok az erdő, a mező a vízpart, és minden adott a felelős állattartáshoz, de siralmas látvány Pl :Budapest belvárosában a fertőtlenítő golyókkal teleszórt kutya-szaratók környékén üldögélő kutyáikat szorosan a flexi végén tartó gazdák viselkedése!

és ők lennének a felelős állattartók??

vagy az a falusi, bár soha nem sétáltatja a kutyáját ( megjegyezném ,ez a falun kutyát sétáltatok ,kezd divatba jönni, idős néniket-bácsikat látok kutyáikat sétáltatni,és tuti nem a városról költöztek falura),szóval a soha nem sétáltatott kutya az állatok között nő fel, a gazdaasszony lába nyomába lépked és figyel mindenre, igaz vannak akik megkötik,láncon tartják ,de mennyivel rosszabb a sora annak a kutyának aki láncon él, vagy amelyik soha nem látja a zöldet??aki a belvárosba , a flexipórázzal összekötve éli életét, szürke házak között, egy 50-70 m2 méteres lakásban ????

vannak rossz kutyatartók a falukban ez tuti, de a városban szerintem egyre több ?????

2013. máj. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!