Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek ezekről a...

Mi a véleményetek ezekről a kutyusokról?

Figyelt kérdés

Néhány helyen Facebookon lehet látni eladó kutyusokat.Lehetséges hogy lesz még egy kutyánk,szaporítók kizárva a tenyészőkkel együtt. vagy ez vagy menhely.[A másik kutyuskánk is menhelyi.]

Vélaményeket kérnék,ha lehet.


2013. máj. 10. 15:15
 1/9 sameths ***** válasza:
Menhely vagy fajtamentés.
2013. máj. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem van olyan ismerősöm, aki a facebookon meghirdetett kutyát befogadott, és utána elvitte állatorvoshoz, és a chipet meg az oltást megkapta és más probléma nem is volt vele. Hajrá, szerintem jó dolog
2013. máj. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatást.Facebook lesz belőle.:}
2013. máj. 10. 15:33
 4/9 anonim ***** válasza:
de remélem a facebookon meghirdetet kutyusokért se akarsz fizetni max oltás+chip árat..
2013. máj. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
a facebookos kutyákért nem kell fizetni, mivel úgymond gazdátlanok, és befogadásra szánják őket, különben ha x időn belül nem találnak nekik gazdit elaltatják őket
2013. máj. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Hát én állatért eleve nem adok pénz! AZ Illatos úton naponta altatnak el állatokat mert nincs hely. Szerintem nem kérdés hogy a menhelyről hoznék kutyát. Mondjuk én az összes kutyámat találom s soha semmi gond sem volt velük. Ragaszkodók s boldogok hogy vagyunk egymásnak.
2013. máj. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is facebook-on találtam rá a kutyusomra. Egy tündéri kis uszkár fiú. :)
2013. máj. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 zümm válasza:

Inkább fajtamentőt néznék, az kevésbé zsákbamacska (jellem, betegségre való hajlamok, küllem, stb. tekintetében). Az oltás és chip mellett az ivartalanítás se maradjon ki!

Amúgy nemes gondolat, hogy menhelyről hozol ki kutyát, én biztos nem tudnék. De persze attól füg, mire akarod a kutyát. Ha "csak" házi kedvencnek vagy majd meglátjuk, milyen tevékenységre lesz jó, akkor ideális választás lehet. Ha házőrzőt, esetleg kifejezetten családi kutyát keresel, akkor szerintem kockázatos. Sokmindenre kölyökkorban tudod nevelni, később csak kínkeservesen vagy sehogy. Sok sikert és örömöt a kutyushoz!

2013. máj. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Családi kutya lenne.Menhelyen ami itt van,néztem egy pár kutyát. Valaki tudna mondani családi pásztor kutyákat ,mivel van kettő csirkénk és nyuszink is.
2013. máj. 11. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!