Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja lehet? SOS

Mi baja lehet? SOS

Figyelt kérdés
VAn egy majdnem 1 éves labrador szukám. Este bent aludt a házban (nem elő alkalom, vagy a 100 nemtom hanyadik)És ugye szobám ajtaján van egy babarács, hogy ne tudjon bejönni. Este egész végig nyöszörgött, pedig nem kellett se Wc-re menni, se semmit csinálni, csak velem akart lenni. Ez már a 2. alkalom volt, hogy így nyöszörgött. Mi baja lehet? Vagy nekem lesz valami bajom? Ja és még annyit, hogy amikor alszik álmában rángatja a lábát. Eddig nem csinálta de az első alkalom óta amikor nyüszög onnantól kezdve ha alszik mozog a lába, és fura hangot ad ki.
2013. máj. 11. 12:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak be akart menni hozzád.

A lábrángás meg álmában lehet, esetleg rosszat álmodott. A mi kutyánk is "fut", meg nyüszít álmában, néha ugat is.

2013. máj. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Aranyos lehet...

Ne aggódj, csak be akart menni hozzád!! Egyébként a kutyák sokszor futnak álmukban, veszekednek, védik a gazdát,játszanak.A miénk sírni is szokott, főleg akkor, amikor előtte otthon maradt egyedül, és ezt zokon vette.

De ha a szobád ajtajáig elmehet, akkor be miért nem? A miénk nagyon megnyugodott amikor az ágy előtt lefeküdhetett, egész éjjel meg sem moccant, aludt, mint a tej.

2013. máj. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azért mert elvileg allergiás vagyok a kutyaszőrre, de már több éve foglalkozom kutyákkal és semmi. És nem szeretnék kockáztatni. De én beengedném ha nem lenne ez az "allergia".
2013. máj. 11. 13:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne engedd be, épp ez a célja. Ne foglalkozz a nyüszögéssel. Egyszer beengeded, akkor vége a szigornak ezen a téren. A lábrángás normális, valószínűleg épp fut olyankor álmában. :) Van olyan kutya, amelyik ugatni is szokott álmában. :D
2013. máj. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Engedd be. Az allergiád nem kifogás, ha hatna rád, akkor az ajtóból is hatna.
2013. máj. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!