Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek, ha rettenetesen...

Mit tegyek, ha rettenetesen hiányzik a kutyusom?

Figyelt kérdés

3 hónapja költöztem el otthonról és még kell két hónap, hogy a kutyust idehozhassam, viszont addig nem tudok vele találkozni. Egy lány collie, több mint egy éve fogadtam be, valaki kidobta az utcára (valószínűleg a világ legostobább, legszívtelenebb és legundorítóbb embere) és pedig azonnal befogadtam. Akkoriban nagyon szerettem volna kutyust, de mindig halogattam, hogy benézzek a menhelyre, mintha a sors akarta volna úgy, hogy várjak. Egyszerűen megláttam azt gyönyörűséget a csillogó barna szemeivel és mosolygós arcocskájával és tudtam, hogy az én kutyám. Rettenetesen megszerettem, egy igazi angyalka van elrejtve az aranyos testében.. Nem akarom agyonnyálazni a szöveget, biztos ti is tudjátok milyen szeretni egy kutyust.

Nagyon sokat jut az eszembe, és nagyon hiányzik. Alig bírom nélküle. Hiányzik, hogy nem oson ne a szobámba és nem lökdösi az orrával a kezemet, hogy simogassam, nem követ mindenhová, nem ül le velem szembe bámulni és nem jön reggelente összenyaldosni a képemet amint megmozdulok az ágyban.

Ha voltatok már ilyen vagy hasonló helyzetben, ti hogy bírtátok? Mit csináltatok?

Nagyon köszönöm előre!:)


2013. máj. 12. 03:49
 1/3 anonim ***** válasza:
én nem voltam még ilyen helyzetben, de biztos hogy én is így vegetálnék nélküle. szerintem a hiányra nincsen recept csakis az idő múlásával, enyhül, múlik el az ilyesmi. viszont a te esetedben tök jó, mert 2 hónap és újra együtt lesztek.
2013. máj. 12. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, de ha valaki ennyire szereti a kutyusát akkor bizony az a két hónap rengetegnek tűnik.:( Ez a három hónap is nagyon nehéz volt, aztán tegnap este teljesen kiborultam már miatta. Hihetetlen, hogy ennyire tud hiányozni egy kutyus...
2013. máj. 12. 05:53
 3/3 anonim ***** válasza:

Teljesen megértelek, de szerencsére már csak két hónap, és újra együtt lesztek a kutyusoddal! Kitartás, tudom milyen nehéz, nekem 2 éves volt a kutyusom, mikor fél évre Angliába mentem, iszonyatosan hiányzott. Ő már 9 éves, és pont most vagyok újra abban a helyzetben, hogy lehet megint kimegyek, és akkor újabb fél év nélküle, mert utána vagy hazajövök és itthon maradok, vagy viszem őt is magammal. Nagyon nehéz ez, már most összeszorul a szívem... :(

De tapasztalatom szerint a kutyák ezt könnyebben átvészelik, ha szerető környezetben vannak addig (nekem anyukám vigyáz rá, akit imád). A gazdinak mindig nehezebb...

2013. máj. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!