Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan álljak ehhez? Rettenete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan álljak ehhez? Rettenetesen hiányzik, de nem akarom megfojtani őt.

Figyelt kérdés
2Honapja vagyunk együtt, barátnőmmel. 18 évesek vagyunk. Ő elutazott külföldre,a szüleihez, jövőhét szombaton jön haza. Úgy van, hogy mi megyünk érte. Mindennap együtt voltunk, nagyon jól megvoltunk, nem volt különösebb gond a kapcsolatban. Neten egyáltalán nem tartottuk a kapcsolatot, mindig személyesen tartottuk. Tegnap utazott el, tegnap csak délelőtt beszéltünk, interneten.Délután írtam smst, meg hívtam, nem vette fel.Hajnalba írt, hogy odavolt bulizni a tesójával. Ma délelőtt beszéltünk, és facebookon videohívásba tudtunk értekezni. Olyan se milyen volt a hangulata. Ha beszéltem hozzá, csak így nézelődött, írogatott a barátnőjének, meg válaszolt nekem, ilyen tőmondatokba. Aztán, mondta, hogy megy lefekszik alszik egyet. Mondtam neki, csörgessen meg ha lesz, és akkor dumálunk. Nevetett, és kérdezte: Biztos vagy benne? Mondom miért? mondta, hogy lemerült, nem vitt töltőt, nem tud megcsörgetni. Mondom neki, akkor hogylesz? erre mondta, hogy "majdmegcsörgetlek akkor na.. " Mondom kijéről? mondta, hogy majd egy másik számról. Úgy volt, mi megyünk érte ha hazajön a reptérre, de mondta hogy az apja megbeszélte az unokatesójával, hogy kimegy érte,lehet nem kell kimennünk. Mondtam hogy de szivesen kimegyünk. Ő megszokta a távolságot, volt barátja is itteni volt, de akkor még ő kint élt. Így gondolom neki nem idegen, nekem viszont rettentően hiányzik. Hogy viselkedjek, hogy ne fojtsam meg azzal hogy sokat írok?
2012. dec. 22. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Várd meg míg szombaton megérkezik. Ne zaklasd folyton, lehet az is zavarja, hogy mindig a nyakán lógsz, hagyd hogy kikapcsolódjon külföldön, ne kelljen még ott is veled foglalkoznia. Ráér szombattól.
2012. dec. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem kicsit úgy jön le,hogy kicsit unja,hogy mindig mindenről tudni akarsz és bombázod a kérdéseiddel és egy idő után hazugságokba fog torkollani az egész kapcsolat,ha igazán bízol benne,akkor hagyd kicsit.A repülőteres kimenéses dologgal kapcsolatban,pedig lehet nem akar a terhetekre lenni,nem olcsó az üzemanyag,az tény.
2012. dec. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. A repülőteres cuccot, mi ajánlottuk fel neki, hogy felmegyek érte.
2012. dec. 22. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!