Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem engedi apám a kutyát...

Nem engedi apám a kutyát (lakásba lakunk) MIt tudnák tenni?

Figyelt kérdés

anya engedi

apa nem ,az apám olyan ember hogy mindent portalanít, precíz szörnyű természete van azt mondja mindig hogy neki nem fog itt ugatni meg hogy itt szaladgáljon körülötte meg össze kakil mindent meg pisil meg tiszta szőr lesz a lakás van elég állatod , meghogy ő kiugrik a harmadikról ha hozok ide egy kutyát vagy elköltözik albérletbe -.-


hogy lehet valaki ilyen szörnyű?


van még valami esély erre a a kutyatartásra? (állatmenhelyről szeretnék egyet megmenteni)


15l


2013. máj. 12. 16:27
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
0%
ne add fel nálunk anya hasonló és nálunk kertről van szó, de szerintem meg tudod győzni sok szerencsét!! :)
2013. máj. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Hát szerencséből jó sok kelll....:(


kérlek írd le hogy te hogy győzted meg// :/

2013. máj. 12. 16:31
 3/25 anonim ***** válasza:
35%

Igaza van apukádnak, lakásba nem való kutya. Fogadd el, hogy nem engedi.

Majd, ha felnőtt leszel, akkor lesz kutyád, ha akarsz, de amíg a szüleid házában élsz, és ők tartanak el, addig a döntés is az övék.


És tanulj meg helyesen beszélni/írni.

2013. máj. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
0%
szerintem keress 1 olyan kutyát aminek rövid a szőre,szobatiszta és nyugodt fajta,nem hangoskodik,nincs mindig láb alatt.tudom,nem könnyű feladat,de ha már megvan a kutyus,egyszerűen hazaviszed.akkor már nem nagyon tud apud mit csinálni,főleg ha elnyeri anyud tetszését.
2013. máj. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
93%

Most komolyan arra buzdítotok egy gyereket, hogy engedély nélkül vigyen haza egy állatot?

Őszintén, normálisak vagytok???


Elment itt mindenkinek az esze?

A kutyának is marha jó lesz aztán, ha kidobják...

Eszméletlenek ezek a bevadult állatbolond emberek! Gondolkodni se tudtok!

2013. máj. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
58%

Tökéletesen egyetértek az egyik előttem szólóval, fogadd el, hogy apád dönt, nem te, övé a ház, te pedig még csak gyerek vagy. Ha udvaron tartanátok más lenne a helyzet, mert neki nem kellene vele törődnie annyit, lakásba nem mehetne, kint pedig te foglalkoznál vele. Bár a kaját, oltásokat, felszerelést, állatorvost, spot-onokat és egyebeket nem tudom miből akarod fizetni...


Olyan típusú embernek, mint amilyen az apukád is hiába beszélsz, én is hasonló vagyok (bár vannak állataink, de kintiek), teszek rá, hogy milyen édes, aki a küszöbön állatot áthoz halott ember. Nekem nem hiányzik a stressz és a macera, ahogyan apukádnak sem, ezért is nem fogja engedni. Nemsokára 18 leszel, majd elmész albérletbe és ott tarthatsz állatot (a legtöbb helyen már megengedik).

2013. máj. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Lehet hogy ők tartanak el de akkor avval is foglalkozhatna az apám hogy nekem mi a fontos és mi tenne igazán boldoggá,ruhákért nem nagyon könyörgök felesleges dolgokat se szoktam kérni de nekem igazán sokat jelentene egy kutya és akkor jöhet itt hogy azt se tudom hogy kell gondoskodni róla meg hogy mennyi idő és pénz kell rá stbbbb... de képzeljétek tisztába vagyok mindennel van 2 hörcsögöm és tudom nem lehet össze hasonlítani egy kutyával de velük is én foglalkozik és takarítom és nem a szüleim.
2013. máj. 12. 16:38
 8/25 Bozsikrisz ***** válasza:
70%

Amíg ők tartanak el, addig ők mondják meg, hogy lesz e kutya, vagy sem. A kutya családi projekt, mindenki beleegyezése szükséges.

Bár vannak fajták, amiknek gyakorlatilag egyáltalán nem hullik a szőrük, de annyira lutri, hogy édesapád hogy fogja fogadni. Lehet, hogy megszereti, lehet, hogy állandó veszekedés forrása lesz a családban.


De emiatt ne haragudj édesapádra. El kell fogadni, hogy nem mindenki szereti az állatokat.

2013. máj. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
69%

van elég állatod


ha annyira szörnyü lenne akkor a többi állatod se lenne.... majd ha felnősz lesz kutyád... nekem se engedték a szüleim, veled ellentétben más állatot se, még egy aranyhalat se... felnőtt lettem és van egy kutyám..

2013. máj. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
77%

Én is voltam így, nekem nem jött össze a dolog. Apa szerint a kutya nem lakásba való, nem tehetjük meg itt hogy kutyánk legyen. Mert a kutya érdekeit is figyelembe kell venni, csak unatkozna még mi nem vagyunk itthon. Olyan szagú lenne a ruhája, büdös lenne tőle a ház stb. Azt modnta hozzam nyugodtan de akkor ő költözik.

Az én apám így gondolja a tied is hasonlóan. Ha kicsit is hasonlít az enyémre vesztett ügyed van...sajnos amíg az ő házában élsz addig az van amit ő mond. Egyébként szerintem nem szörnyű ember ő lehet nem tudnátok fizetni, nem tudnátok mindent megadni a kutyának, mikor mész egyetemre ott hagyod, megunod és rájuk marad stb. Igérgethetsz össze-vissza ezek akkor is "csak" szavak, lehet jövőre már meg is unnád. Nagy felelősség egy állat bárhogy is nézzük. Lehet apukád nem akarja ezt vállalni.

Szerintem az neked se lenne jó, ha mégis csak nagy nehezen belemenne aztán folyton csak viták lennének a kutyával kapcsolatban, nem is foglalkozna vele stb. Ha kutyát szeretnél, akkor az egész családnak bele kell egyeznie és mindenkinek segítenie kell, foglalkoznia kell vele.

2013. máj. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!