Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem engedi apám a kutyát...

Nem engedi apám a kutyát (lakásba lakunk) MIt tudnák tenni?

Figyelt kérdés

anya engedi

apa nem ,az apám olyan ember hogy mindent portalanít, precíz szörnyű természete van azt mondja mindig hogy neki nem fog itt ugatni meg hogy itt szaladgáljon körülötte meg össze kakil mindent meg pisil meg tiszta szőr lesz a lakás van elég állatod , meghogy ő kiugrik a harmadikról ha hozok ide egy kutyát vagy elköltözik albérletbe -.-


hogy lehet valaki ilyen szörnyű?


van még valami esély erre a a kutyatartásra? (állatmenhelyről szeretnék egyet megmenteni)


15l


2013. máj. 12. 16:27
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
69%

Lehet hogy ők tartanak el de akkor avval is foglalkozhatna az apám hogy nekem mi a fontos és mi tenne igazán boldoggá



ebből a szövegből lejön hogy mennyire el lettél kényeztetve gyerek korodban, és most meg már bedobod a hisztit, hogy milyen szemetek a szüleid ha nem az van amit te akarsz...

2013. máj. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
82%

Az, hogy hazaviszed kérdés nélkül kétesélyes. Leginkább csak a filmekben fordul elő, hogy ránéznek és megszeretik, aztán már maradhat. Reálisabb, hogy apád leordítja a fejed, hogy vidd vissza oda, ahonnan hoztad és kirak a kutyával együtt a házból és rád zárja az ajtót, hogy addig nem mehetsz vissza, amíg vissza nem vitted a kutyust.

Vagy apád besokall és elviszi valahová a kutyát és kirakja, esetleg valóban elköltözik, aztán anyukáddal fognak veszekedni, még egy váláson sem lepődnék meg.


De szerintem menhelyről 18 év alatt nem is hozhatsz el (vagy legalábbis nem lenne szabad engedni).

2013. máj. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
69%

Mivel gyerek vagy a könyörgésen, a hisztin és azon kívül hogy segítesz otthon, semmit nem tudsz csinálni. Ugye dolgozni még nem dolgozhatsz.

Apud ahogy olvasom, megrögzötten kutya ellenes, de inkább tisztaság mániás.Így nehezebb lesz, ha így visztek kutyát, még ha apud látszólag bele is egyezik, annak két vége lehet: vagy megszereti, és minden oké lesz, vagy pedig az ellenkezője.. csak feszültséget fog okozni. Ráadásul szó nélkül nehogy haza vigyél kutyát!!

Vannak olyan kutyák amik abszolút nem hullajtják a szőrüket. Pl ismerősömnek törpe snauzer van. Három havonta kozmetikushoz viszik, és egy szál szőre sincs a lakásban.

A szobatisztaság kényes dolog. Az elején takarítani kell utána rendesen. De ha van otthon valaki, és leviszi két óránként, foglalkoztok vele, hamar meg fogja tanulni a szobatisztaságot, olyan 5 hónapos korától pedig tudja majd tartani hosszabb ideig is. De addig takarítani kell.

A többi nevelés kérdése... ugatás szaladgálás..stb.

Felelősség van vele. Az elején folyamatosan kell valaki aki otthon van vele, mert az alap dolgokat, hogy mit lehet és mit nem a lakásban csak így tanulja meg. tehát nyári szünetre kellene mindenképpen időzíteni.

Ráadásul a kutya pénzbe van. Ezt egy ideig a szüleid finanszírozzák. Másrészt te elvileg középiskolás vagy vagy ősszel kezded. Lesz időd vele foglalkozni? Suli előtt hajnalban kelni? Ha továbbtanulsz főiskolán, egyetemen sokszor lesz hogy reggeltől estig óráid lesznek. Olyankor ki fog vele foglalkozni?

Ha apukád ennyire ellenzi, lehet várnod kellene míg elköltözöl, saját lakásod/házad lesz.

2013. máj. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

magamtól soha nem állítanák be egy kutyával (azért nem vagyok bolond)

ha elvagyok kényeztetve ha nem arról nem én tehetek

a "szörnyűt" meg összességébe értettem nem csak a kutyával kapcs.-ba egyszerűen a természetét nem tudom elviselni .. ez meg már nem az állatok-kutyák- témához való

2013. máj. 12. 16:49
 15/25 anonim ***** válasza:
55%

Lehet, hogy téged az tenne boldoggá (egy ideig...), de jó önző vagy, ha teszel rá, hogy apádnak kész rémálom lenne. KOMPROMISSZUM BASSZUS!!!

Még azt sem mondhatod, hogy hű de rossz neked, mert más állataid vannak. Van hol laknod, kapsz enni, talán még általában rendesek is veled, szeretnek a szüleid. Sokak szülei elváltak, vagy az apjuk minden egyes nap veri őket. Te meg azon vagy felháborodva, hogy apád milyen szemétláda, amiért nem tarthatsz kutyád az ő házában.

Hisztis p.csa vagy, már ne haragudj.

2013. máj. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
egyébként nem kutya ellenes mert kicsinek neki is sok állata volt lakásba (pl madár hal tengerimalac)meg azt mondja hogyha kertes ház lenne akkor még dán dogot is venne meg 2 kutyát meg stb.
2013. máj. 12. 16:52
 17/25 anonim ***** válasza:

Jézusom, tényleg inkább a helyes beszédre koncentrálnál, mint a gyerekes hisztidre!!!!

Nincs olyan E/1-ben, hogy "tudnák"!!!

2013. máj. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

17:03-as

Várj, majd most jön az, hogy csak elírta, mert ideges/sietett. XDD

2013. máj. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
nem vagyok ideges és nem is siettem nem tudom mért néztek hülyének mintha ti nem írtatok volna semmit el....
2013. máj. 12. 17:11
 20/25 A kérdező kommentje:
egyébként hova írtam hogy "tudnák"?
2013. máj. 12. 17:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!