Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem engedi apám a kutyát...

Nem engedi apám a kutyát (lakásba lakunk) MIt tudnák tenni?

Figyelt kérdés

anya engedi

apa nem ,az apám olyan ember hogy mindent portalanít, precíz szörnyű természete van azt mondja mindig hogy neki nem fog itt ugatni meg hogy itt szaladgáljon körülötte meg össze kakil mindent meg pisil meg tiszta szőr lesz a lakás van elég állatod , meghogy ő kiugrik a harmadikról ha hozok ide egy kutyát vagy elköltözik albérletbe -.-


hogy lehet valaki ilyen szörnyű?


van még valami esély erre a a kutyatartásra? (állatmenhelyről szeretnék egyet megmenteni)


15l


2013. máj. 12. 16:27
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Minden ember más és más, van, akinek erős elvei vannak, van akiket pedig könnyebb meggyőzni. Te ismered az apukád, mennyire tartja magát az elveihez, mennyire "görcsös" természet. Ha volt már olyan, amiben meg tudtad győzni őt, akkor kezdj el olyan infókat gyűjteni, amik meggyőzhetik. Talán ő sem tud mindent a kutyákról, lehet hogy neki róluk a vidéki, udvaron tartott, elhanyagolt, egyfolytában ugató idegbeteg kutyák jutnak eszébe. Egy olyan kutyával mindenkinek rémálom lenne lakásban lakni, nem csak egy rendszerető embernek.


Nézz ki egy olyan kistestű fajtát, ami nem vedlik, hajszerű szőre van, nyugodtabb természetű - rengeteg van belőlük. Az ő szőrük nem mindenhol terül el a lakásban, hanem összeáll porcicákká, sokkal egyszerűbb ezt összetakarítani. Kutyaszaga sincs nekik, pláne ha magadra vállalod, hogy havi 1-szer minimum megfürdeted. Ilyesmiket keress, írj össze a netről, lehet hogy tényleg nincs képben apukád ezekkel az egyszerűbben tartható kutyákkal.

2013. máj. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

utolsó köszönöm a válaszod.9 igazából gondoltam először egy fajtára a yorkira mivel az olyan kicsi de tudom hogy nagyon mozgékony :)


Többiek!! Írjátok hogy hisztis p*csa vagyok meg hogy elkényeztettet fogalmatok sincs róla milyen vagyok valójába.

2013. máj. 12. 17:36
 23/25 anonim ***** válasza:

hát hidd el a yorkie megtestesíti mindazt amitől apud "fél"


pont azért mert kicsi...


bishon különböző fajtáji, uszkár, pomerániai spicc

shi-tzu ezek olyan kutya fajták amik egyáltalán nem hullajtják a szőrüket, barátságo játékos természetűek, nem annyira kicsik mint a yorkiek, (kevésbé félelem agressziósak) ritkán ugatnak, és jól taníthatóak...


nyilván menhelyen ilyet nem nagyon találsz

2013. máj. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
10%

"MIt tudnák tenni?"

"nem tudom mért néztek hülyének"

"egyébként hova írtam hogy "tudnák"? "

LOL. :D


Lehet nem látjuk a teljes képet a személyiségedet illetően, hogy milyen vagy "valójába", de az biztos, hogy írni nem tudsz. (Sem pedig gondolkodni...)

2013. máj. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

XD Bevallom ez a tudná-kos kérdés ezt tényleg nem kellett volna...(ezen nincs mit szépítenem)


de attól még tudok gondolkozni és elhihetitek hogy nem nyelvtan versenyre készülök.

2013. máj. 12. 17:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!