Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi az eddigi legviccesebb...

Mi az eddigi legviccesebb storytok a kutyatokkal?

Figyelt kérdés
Kivancsi lennek, milyen erdekes/vicces dolgok tortentek veletek es a kutyatokkal.
2013. máj. 14. 17:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Van egy tüneményes kutyám Pici. Border collie-agár turmix. Szép és okos! Elmesélem mit produkált nemrég. Oda szoktam neki adni a tészta és a krumpli főzővizét, imádja. Egyik alkalommal a kuktaedényből szűrtem le neki a vizet, nem vettem észre és a kukta szelepe beleesett az ételébe. Ki is vittem neki, csak ebéd után mosogatásnál tűnt fel, hogy valami hiányzik. Akkor esett le a tantusz, hol is lehet. Kirohantam a kertbe, a kutya békésen durmolt, a tálja fényesre nyalva! Na, riasztottam kis családomat, apukám lenyírta a füvet, én áttúrtam a kedvenc ásógödreit, a fiúk a "végterméket" vizsgálták meg minden nap. Pici érdeklődve figyelte, mi ez a nagy izgalom?! Hála Istennek nem láttuk rajta semmi jelét, hogy lenyelte volna. Végül el is felejtkeztünk róla. Pár nap múlva megyek ki etetni, általában rohan elém, most peckesen ült a tálja mellett. Odaérek, és látom, hogy a kuktaszelep bár kicsit rozsdásan, de ott figyel a tál közepén! Ma sem tudjuk honnan kotorta elő, és miért "adta" vissza! :)
2013. máj. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nekem 2 vicces tortenetem van a kutyaimmal.

11 evig egy gyonyoru fajta jellegu b. colliem volt. Nagyon szofogado meg minden, ott lehetett hagyni a kajat az asztalon, eszebe se jutott ellopni, es azt mi is tudtuk. Husvet reggel epp reggelizet egyutt a csalad, viszont abba kellett hagyjuk, mivel az ocsem feltetlenul reggeli elott akarta latni "mit hozott neki a nyuszi". Bementunk a szobaba az ocsem megkapta az ajandekat, mikor visszamentunk reggelizni, a kutyusom epp a barany combjat ette es melle meg 1 piros tojassal is "kiszolgalta" magat.

Nem tudjuk mi johetett ra, en arra gondoltam h azert mert barany izu tapot kap, de ez van. A kutya nyugodtan falatozott, mi meg csinaltunk vmi mast reggelire.

2013. máj. 14. 17:41
 3/6 A kérdező kommentje:
A masik az lenne, h a szomszedomnak vagy egy aranyos pulija. Ok elutaztak 1 hetre a tavaly es bevallaltam, h vigyazok en a kutyusukra. A kutya meg kicsi volt 3-4 honapos lehetett. En Romaniaban elek, romaniaban a "puli" szo f@szt jelent. Elindulunk elso nap setalni, megallit minket egy paran, mindenki ugyanavval a szoveggel "de aranyos kiskutya, milyen fajta? Bichon?" Mindenkinek turelmesen es mosolyogva elmagyaraztam, h a bichonok feherek, ez a kutya meg egy "magyar juhasz", hirtelen jobb meghatarozas nem jutott eszembe. Mikor mar jottunk hazafele megint megallit egy idosebb holgy egy pincsivel, szokasos duma "de aranyos kutyus, milyen fajta? Bichon?" nekem mar elegem volt, es mar nem volt idegem 6x vagy 7x ugyan azt elmagyarazni, mondom igen holgyem ez egy bichon. Mire a holgy meg kikeri maganak, h en hulyenek nezem, mert fekete bichonok nem leteznek es kovetelte h aruljam el neki milyen fajtaju a kutya. Nalam abban a pillanatban elszakadt a cerna es mergesen elkiabaltam h ez egy puliii. Szerencsetlen asszony kopni nyelni nem tudott, a kozelembe volt 2 kutyas ismerosom, akik ertenek a kutyakhoz, hat azt a rohogest amit lerendeztek, most is ha visszagondolok elkap a rohogogorcs.
2013. máj. 14. 17:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer a nagyobbik kutyám elment macskázni, de rossz macskát fogott ki, mert a cica nem rég szült.. Gondolhatjátok, hogy védte a kölykeit, úgy végigkergette a kutyát a lakótelepen, hogy visítva rohant előle, az egész telep röhögött:))))
2013. máj. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nemrég történt. Ahova szoktam vinni a kutyát sétálni, van egy nagy kidőlt fa. Otthagyták a törzsét. Néhányan arra ugráltatják a kutyájukat, ez kb 120 cm. Az én kutyám kb tacskó méret (keverék), de úgy gondolta, hogy oda ő is simán felugrik. Nekirugaszkodott és egy salto mortalét bemutatva lepattant az oldaláról, de olyan bénán esett, hogy alig bírt lábra vergődni, mert nem arra az oldalra akart felállni, amerre könnyebb lett volna, hanem ellentétesen. :) Így leírva talán nem olyan vicces, de látványnak nem volt utolsó :) És persze nem lett baja a drágának. Aztán az egyik ágnál ő is diadalmasan felmászott a törzsre :)
2013. máj. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy néni épp állt a háza elott, én haladtam a kutyával. És hol jut eszébe pisilni? A néni lába elott... :D Utána, mikor végzett, akkor meg nem akart elindulni, és ott rángatam, hogy gyere már, de azért sem jott, így felvettem és elsiettunk :)
2013. jún. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!