Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akinek elveszett valaha is a...

Akinek elveszett valaha is a kutyája, ahoz visszakerült a kutyus?

Figyelt kérdés
milyen fajta veszett el?ha elveszett mennyi idő után találtatok rá? és hogyan próbáltátok keresni? újság, plakát vagy valami egyéb?
2011. ápr. 28. 15:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem veszett elkutyám, de találtam kettőt. Mindkettő chippes volt, az egyiket a doki ismerte is. Mindkettő egy óra múlva otthon volt.
2011. ápr. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
collie, szilveszterkor elveszett 1 évre rá szintén szilveszterkor a kapu előtt ült:) hazajött mint Lassie:)
2011. ápr. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem veszett el, csak találtam egyet. Szilveszter másnapján kóborolt a parkban. Fajtatiszta kutyus volt nyakörvvel, és rettegett a petárdáktól. Nem volt orvos a közelben, csak 2 várossal arrébb, oda meg nem vittük, mert ismerős vitt oda egy kutyát 1 nappal előttünk, és nagyon rossz tapasztalatai voltak (részeg orvos, koszos rendelő, semmi szakértelem, ránézésre azt mondta, nincs chip a fajtatiszta kutyában...). Kiplakátoltuk a kutyát, és 3-4 napon belül jött is a telefon a gazdától.
2011. ápr. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Az első kedves hozzászólónak az emberségéhez, a másodiknak a szerencséjéhez gratulálok!
2011. ápr. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

attól függ mennyi ideje veszett el, ha több napja, akkor érdemes plakátokat kirakni, kérdezősködni, hátha látta valaki


nekem egyszer szökött el, de vissza is jött :)

2011. ápr. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nagy gondot fordítottam, hogy mindennap elmehessen sétálni, hogy ne legyen kedve meglógni. Nem is tette soha. Mindig tartotta a nyakát, hogy tegyem rá a nyakörvet, a kapun sem lépett ki egyedül, pedig nyitva volt.

Biztos meg lesz a kis kedvenced, állatorvosi rendelőbe is kiteheted plakátot.

2011. ápr. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem egy német juhász keverékem volt, 11 éve már, hogy egy nap elszökött. Plakátoztuk, kerestük, kérdezősködtünk...de sajnos soha nem került elő.
2011. ápr. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Nekünk a keverék kutyánk ment el egyszer az augusztusi tűzijáték miatt. Kis faluban lakunk, bejártuk az egész környéket, de nem találtuk, majd két hét múlva lett meg, miután mondta a szembe szomszédunk, hogy ott kóborol egy fehér kutya a kertje alatt. Aztán elmentünk érte és haza hoztuk. Szegény olyan sovány és riadt volt, ölbe kellett haza hozni.
2011. ápr. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

szia!


Egyszer apukám elhagyta az angol cocker spánielemet a postánál. Ez kb 5-6 utca távolság a házunktól, de elég zegzugos. De hazajött szerencsére a kutyus :)).


Viszont volt egy nagyon keverék tacsink, aki el is ment apukámmal többször dolgozni. Itt dolgozott a városban apukám, de elég mesze a lakásunktól. Volt, hogy a kutya megvárta, de olyan is volt, hogy hamarabb hazajött.


Persze ezek nem fordultak elő gyakran. A spániel egyszer veszett el, a tacsi meg kb 4x-5x kísérte el apukámat a gyárba. Ezek nem igazi elveszések voltak.

2011. ápr. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

nekem elveszett egyszer télen palota pincsi kutyusom Zugló kellős közepén... bepánikoltam, páromat hazahívtam munkából, 4 és fél órán át kerestük, sajnos nem találtuk. Zokogtam, sírógörcsöm volt:( aztán összekaptam magam, felmentem a netre és az egyik oldalon megtaláltam, hogy valaki 5 percnyire tőlünk találtak egy pekingit. felhívtam (22:30-kor), és meglett a kutyus:) elmentünk érte, nagyon aranyosak voltak:) azóta még jobban figyelek rá:) elvesztem.hu

ez volt az oldal, ahol megtaláltam:)

2011. ápr. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!