Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy felejtsem el a kutyust?

Hogy felejtsem el a kutyust?

Figyelt kérdés

A szüleim elutaztak egy hétre, én egyedül voltam itthon és találtam egy kutyát az utcán akit hazahoztam. Felhívtam anyáékat, hogy mi legyen?! Azt mondták, hogy ha hazajönnek megbeszéljük, addig maradhat. 2 napja hazaértek és hát igen valóban nem volt túl jó állapotban a kutyus, de ahogy etettem egyre jobban szedte fel a kilókat, nem tűnt betegnek, de persze elvittem volna orvoshoz csak gondoltam megvárom a szüleim. Majd elkezdtek veszekedni, hogy miért hoztam ide ezt a korcsot (pedig tényleg nem volt csúnya kutya..csak hát nem ápolták, de ezen lehetett volna változtatni). Apa egyből kirakta és azt mondta, hogy ne is várjam, hogy ide visszajöhet. Mondtam, hogy keresek neki gazdit és addig, de abba se egyeztek bele. Utána a kutyus jött volna vissza, de apa megverte. Igen, tudom hogy nem normális...és szégyellem, hogy ezt csinálta és, hogy anya se állította le. Én próbáltam, de én kaptam a következő pofont. Aztán a szomszédok is engem csesztek le, hogy minek kellett idehoznom. Nekem ez nagyon rossz és nagyon sajnálom szegényt. 2 napja sírok miatta és ha meglátom bármennyire is fáj el kell küldenem , mert ha a apa vagy a szomszédok meglátják akkor nagyobb baj lesz. Pedig ő csóválja a farkát meg akarja köszönni, hogy segítettem és olyan rossz..Valaki tud adni valami tanácsot? Előre is köszönöm.

És nem kérek olyanokat, hogy nem normálisak a szüleim vagy hasonlókat, mert ez most nem segít...

17/L


2013. máj. 15. 19:29
 1/5 A kérdező kommentje:
16/L* elírtam..
2013. máj. 15. 19:31
 2/5 anonim ***** válasza:

Velem is volt hasonló eset mikor anno apám sokat ivott.Mondjuk én fiú vagyok, és megvertem apámat (tudom ez se normális)Verte a kutyámat elküldte stb.Aztán egyszer megláttam hogy ott üti szegény kutyát az meg csak tűri.Odamentem hogy leállítsam, aztán elkezdett szidni stb.(nem volt részeg, de annyit ivott életébe hogy elveszette a józan eszét)Szóltam neki megint erre ököllel arcon küldött.Anya csak nézte.Aztán betelt a pohár és betörtem az orrát.

Gondolom nem akarsz verekedni.Aztán végül elkellet küldeni a kutyust.Én úgy oldottam meg hogy mindig amikor odajött akkor elvittem egy ilyen "privát" helyre ahol csak én vagyok meg pár ismeretlen és ott találkoztam vele minden nap :).Szóval elviszed egy ilyen helyre, apádnak meg azt mondod hogy elmentél barátnődhöz vagy hasonlók.Más ötletet nem tudok

2013. máj. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Annak a kutyának az lenne a legjobb, ha szépen tennél rá egy pórázt és elsétálnál vele a legközelebbi menhelyre, aztán ott elmesélnéd ugyanezt a történetet. Biztos befogadnák. Egy kutya nem élhet meg az utcán, rengeteg veszély leselkedik rá, elütheti az autó, rossz emberek bánthatják, mérget ehet stb. Ráadásul nincs aki etesse, itassa, gondozza. A menhelyen biztonságban lenne és még arra is meglenne az esélye, hogy valaki örökbefogadja. Ezzel megmentenéd az életét, nem kéne többé rosszul érezned magad miatta.

Te pedig amint felnőtt leszel és elköltözöl a szüleidtől, szerezhetsz magadnak egy kutyát. Addig inkább ne próbálkozz, a leírtak alapján.

2013. máj. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm:) találtam neki gazdit, holnap jön érte az egyik barátnőm:)
2013. máj. 15. 22:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Juj de jó, ez nagyon rendes dolog tőled! :)
2013. máj. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!