Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 3hónapos a yorkink, de a...

3hónapos a yorkink, de a szobatisztasággal van egy kis bajunk. Van hogy a helyére intézi el a dolgát van hogy nem. Hogyan tudnám teljesen rászoktatni? Melyiket tanácsoljátok:újságpapír, pelenka vagy alomtálca?

Figyelt kérdés
2013. máj. 16. 12:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
81%

Mi az h a helyére? Az nem szobatisztásag, h bent sz@rik....


A kutya végtermékének KINN a helye és nem benn a lakásban.

2013. máj. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 sameths ***** válasza:
71%

Próbálkozz a kutyapelenkával.

Bár szerintem egy 3 hónapos kutyát ne arra nevelj, hogy a lakásban intézze a dolgát...

2013. máj. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Benti kutya leginkább ha tudjuk természetesen az udvarra visszük.De nem kritikát kértem hanem választ,aki nem a kérdésre válaszol inkább ne írjon semmit!Köszönöm!

Van neki kutya pelenkája,de nem nagyon kedveli,azt is csak 1x 2x.

2013. máj. 16. 13:15
 4/21 anonim ***** válasza:
88%

Ha tudjátok? A kutyát (mivel kistestű) legalább napi 4 alkalommal el KELL vinni sétálni. Nem csak akkor, ha van rá időtök, meg ha van hozzá kedvetek, hanem MINDIG, ha esik, ah fúj, ha hétágra süt a nap, ha épp atomtámadás van....


Kutyát nem kötelező tartani, akkor meg főleg nem, ha nem tudod biztosítani azt, amire szüksége van.

2013. máj. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


"Sajnos" igaza van Little Rednek, még ha nem is tetszik a tanácsa.

Tehát: ahányszor csak alkalom van rá, vagyis naponta akár 10x is.

Gondolom már megvannak az oltásai, tehát le lehet vinni.


Egy kis megjegyzés: ha korán kerül ki az alomból - 8 hét előtt - akkor többnyie nem szocializálódnak, és azokkal a kutyákkal fordul elő többnyire, hogy uram bocsá' a helyükre csinálnak. Egy jól szocializált kutya a szobatisztaság tanulásakor max. a lakásba csinál, de NEM A SAJÁT HELYÉRE!

2013. máj. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

ráadásul, ha udvar is van, gondolom 3 perc lenne egy eü séta..

személy szerint alig várom, hogy kivihessem és szoktathassuk végre a szobatisztaságra. nem a legkellemesebb dolog kakit szedni a lakásban, igazából még kb több energia is, mint ha kivinnéd 5 percre..

arról ne is beszéljünk, hogy nem csak eü séta létezik és aki már ekkora korban úgy áll hozzá, hogy minek lemozgatni, az nem tudom, miért vesz kutyát.

2013. máj. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Miért nem lehet megérteni hogy nagyon sokat van kint a kutya???????Kint van,játszik a többivel is,pisi kaki van kint,DE!mivel benti(magyarán bent alszik,bent van a helye,a kajája)szoktak balesetek lenni.Ezt szeretném meg akadályozni!Nagyon szeret futi,sétálni,visszük is,de ha pl boltba vagy piacra münk,ő nem MINDIG a pelenkára vagy újságra végzi,főleg szőnyegre :/ Vlki megérti miről beszélek??Akkor legyen oly kedves és ő válaszoljon!
2013. máj. 16. 15:17
 8/21 anonim ***** válasza:
azért nem értjük, mert azt kell szoknia, hogy kint kakil és kész. ettől még lehetnek balesetek 3 hónaposan. fel kell szedni és kész. nem kell pelenka, ne azt szokja. az éjjeleket egy idő után át fogja aludni, reggel meg rögtön viheted ki. egy idő után nem lesznek balesetek. az meg szerintem alap, hogy ha kiskutya jön, felszedjük a szőnyeget. én legalább is így tettem és ez tökéletesen megoldotta a szőnyegre pisilés-kakilás problémáját :D
2013. máj. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Padló szőnyeget nem tudok felszedni...de az éjszakákkal nincs baj,végig alussza,reggeli wc járat megvan,ezt napközben csinálja,hiába van kint,be jön és ahol jár ott leteszi a popsiját.Másfél hónapja van nálunk.Ritkán de használja a pelenkát és ezt nem értem h miért néha?
2013. máj. 16. 15:25
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Dicsérjétek jutifalattal ha kint végzi a dolgát. Ilyen korban nem árt 3 óránként levinni/kiengedni. Főleg evés után.
2013. máj. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!