Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya szállítása Budapesten...

Kutya szállítása Budapesten buszon vagy metrón csak szájkosárral lehet?

Figyelt kérdés
Hétvégén megyünk Bp-re és ha szeretném vinni a kutyám valamilyen tömegközlekedéssel oda muszáj szájkosarat tenni rá?

2013. máj. 16. 17:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2013. máj. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Igen, kötelező rá szájkosár + jegyet váltanod.

Milyen kutyusod van? Mert a metró nem túl kutyabarát ha nagytestű...

2013. máj. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
border collie
2013. máj. 16. 19:42
 4/12 anonim ***** válasza:
mivel őt nem biztonságos felemelve mozgólépcsőztetni szólni kell az ottani biztonsági őrnek vagy kallernek, hogy az álló mozgólépcsőt használatba vennétek, meg kell engednie mert benne van a szabályzatban..
2013. máj. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
illetve rosszul mondtam, "Kutya csak felemelve szállítható. Súlyosabb testű kutyával az állomáson szolgálatot teljesítő személyzetnek történő bejelentés után, a tartalékban lévő – álló – mozgólépcsőt kell igénybe venni, amennyiben ez lehetséges." általában egyébként megengedik..
2013. máj. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
amit az oldalon ír azt csak buszra meg vonatra írja. Metróra is ugyan ez vonatkozik nem?
2013. máj. 16. 19:48
 7/12 anonim ***** válasza:

Valami textil szájkosár nem ártana, de nem hiszem, hogy egy bordernél szívóznának. Én legalábbis mentem már nagyobb testű kutyával, és csak 1x kérték, hogy tegyük rá.


A világkiállításra mentek? :)

2013. máj. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
is :)
2013. máj. 16. 20:01
 9/12 anonim ***** válasza:
igen, az konkrétan a BKV járművekre vonatkozik:)
2013. máj. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
én ebben a melegben a textil szájkosár helyett inkább haltit ajánlanám, egyrészt úgy néz ki, mint egy szájkosár:D másrészt tud lihegni és ha rajta van egy szavuk sincs az ellenőröknek, valahogy nem tudják megkülönböztetni a rendes szájkosártól..:D
2013. máj. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!