Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Olcsó hús kutyának. De milyen?

Olcsó hús kutyának. De milyen?

Figyelt kérdés

Royal Canin tápot kap a fél éves kutyusunk. De néha szeretnék neki húsos dolgokat is fözni. Eddig is csináltam ilyet, de sajnos nem vagyok túl hús szakértö. Olyan húsra lenne szükségem ami viszonylag olcsó és hús is van rajta, tehát nem a csontot fizetem ki.

Tud esetleg ajánlani valaki valami jót?



2013. máj. 17. 09:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

a marhától nem kell félteni, sertést tilos adni nyersen, ott a borsóka féreg okozza a legnagyobb gondot. marha húst még az ember is megeheti nyersen is (lásd tatár beefsteak), de főzve egyiktől se lesz baja, még a sertéstől se. főleg, ha hentesnél veszed. állateledelesnél fagyasztott sertést még nem is láttam.


a csirkével 1 baj van, hogy sok kutya allergiás rá, megkopaszodik a szája körül és begyulladnak a szőrtüszők. ez csak a csirkére igaz, a többi baromfira nem.


pulykával vigyázni kell, mert a csontja nagyon durván szilánkosra törik, és nem is tudja úgy elropogtatni, mint a csirkehúst.

2013. máj. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

nekem el van a pulykacsontal.


Viszont nem igaz hogy csak a csirkére lehet allergiás a kutya mert az enyém pl allergiás a kacsára is. de az allergia főve sülve és nyersen is előjön.

2013. máj. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Köszi a tippeket! Husky a kutyus. Van Royal Canin tápja, és arra szoktam neki szaftos húsos-rízses keveréket rátenni, összekeverni vele.


Körbenézelődök, de ezt a csirke farhátat már többen ajánlották. Csibe csontot nem szeretnék neki adni. Még lapos csontot sem. Nagy ritkán kap főzött sertés csontot, de azt is csak nagy ritkán.

2013. máj. 19. 10:31
 14/16 A kérdező kommentje:
Eddig csak sertés húst kapott (ezek csak kiegészítők a tápja teszi ki az étkezése nagy részét) Mert bízok a Royal-ban, nagyon jó minőségű táp.
2013. máj. 19. 10:32
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
A royal egy rakás s*ar tele van kukoricával alig van benne hús. A marketingje jó de egyébként nem ér sokat.
2013. máj. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
76%
Igaz, hogy a Royal _Canin egy rakás szar,föleg kukoricából áll, és aranyára van...ilyen árkategóriában sokkal jobb tápok vannak, pl. Brit Care, Taste of the Wild. Én Platinum naturallal etetek, ez lehet, egy kicsit drágább, de abszolut number one....:-D
2015. jan. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!