Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Böfögés, hörgés. Mi lehet a...

Böfögés, hörgés. Mi lehet a kutyával?

Figyelt kérdés
Tegnap estefelé a kiskutyánk megevett valamit, és azóta olyan mintha valami megakadt volna a torkán (olyan hangokat ad ki, nyeldekel). Nem tudom mit ehetett meg, mert én nem láttam, csak a mamám, ő meg persze miért is nézné meg közelebbről... ... Én este azt hittem, hogy csak félrenyelt és majd elmúlik, mert semmi baja nem volt máskülönben. De nem múlt el! Ja, és óriásikat büfög, de csak azóta. Egyébként neki magának egyáltalán nem tűnik föl hogy baj lenne, eszik, játszik, ugat, szaladgál ugyan úgy. Valami ötlet?
2013. máj. 18. 09:23
 1/2 A kérdező kommentje:
De az is lehet, hogy nem is evett meg semmit!
2013. máj. 18. 09:30
 2/2 anonim ***** válasza:

lehet,hogy félre nyelte a füvet


nálunk volt ilyen fű evés után furcsa hangokat adott ki,köhögés,krákogás,fel hívtam a dokit és azt mondta ha nem múlik el pár napon belül vigyem be, 3 nap alatt elmúlt..

lehet itt is erről van szó, pár napot várhattok,de ha nem múlik el inkább vigyétek el dokihoz!

2013. máj. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!