Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az a kölyökkutya, akinek az...

Az a kölyökkutya, akinek az első két oltása van meg elkaphat macskától valamilyen betegséget?

Figyelt kérdés
A macskák amúgy nincsenek beoltva.
2009. okt. 2. 17:49
 1/3 anonim ***** válasza:
elméletileg azt mondják, hogy igen, de én úgytudom, hogy nincs közös betegségük, max a féreg, dehát gondolom féregteleníted. Amúgy hozzánk is úgy került egy kutyus, hogy még csak a parvoja volt meg, és semmi baja nem lett a cicától, pedig együtt aludtak és nem volt beoltva a macska.
2009. okt. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem. A mi kutyáink már csaknem 20 éve együtt vannak tartva a(z) (oltatlan) macskákkal, és semmi problémájuk, betegségük nem származott ebből. Ahogy az előző írta, max férget kaphatnak el, de az anya méhében is megfertőződhetnek! Tehát féregtelenítő, a cicák miatt meg ne aggódj!:)
2009. okt. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi!

Eddig nem mertem apuékhoz átvinni megmutatni a kis szépséget, mert féltem, hogy hátha elkap valamit.

Bár tegnap megkapta a harmadik oltását is, úgyhogy most már mehetünk. :)

2009. okt. 4. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!