Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyust válasszak?...

Milyen kutyust válasszak? Lejjebb írom a kritériumokat.

Figyelt kérdés

Nemsokára egyetemre megyek, és elköltözök itthonról egy kertes házba. Mivel rossz tapasztalatom volt a betörőkkel, ezért mindenféleképpen szeretnék egy kutyát.

Olyan kutyust szeretnék, ami nem nagy, de nem is kis termetű, de mégis tekintélyparancsoló és az emberek félnek tőle. Nem szeretnék kajára havi 15-20.000 Ft-nál többet költeni (nem is tudnék), ez az oka amiért ódzkodom a nagyon nagy testű kutyusoktól, mert amit csak tudok azt meg szeretném adni neki !! Nőstény boxeren gondolkodom erősen, tudom hogy nagy a mozgásigénye, időm is lenne rá, ez nem probléma !

Esetleg tudna még valaki valami hasonló kaliberű kutyust ajánlani?

(Pit bull, Staffi, Argentin dog kizárva !)


előre is nagyon köszönöm a válaszokat :)


2013. máj. 20. 00:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
fogadd örökbe az első középméretű ebet amelyiktől frászt kapsz a menhelyen :D egyébként szerintem a boxer jó választás meg a dobberman :)
2013. máj. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A boxerek nagyon aranyosak!!! Ismertem egy boxert akit nagyon szerettem mert sokat voltam vele meg amugy is nagyon aranyos! pedig öreg is meg beteg is volt!!! a staffik meg félelmetesek és hát ha játék akkor vigyázni kell mert nem direkt de kicsit veszélyesek....amugy a staffik is jó kutyák csak hozzájuk több szigor és fegyelmezés kell...csak annyi hogy a boxer az nagyon beteges kutya ugye azt tudod! nem élnek általába 10 max. 12 évnél tovább! de egyébként egy menhelyes kutya ha jol választod ki is nagyon jó társ is tud lenni! meg az talán a gazdihoz jobban kötődik! sok szerencsét az új kutyudhoz!!!! ui.: a tigrismintás boxer nagyon szép!:)
2013. máj. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Yukióóóó ***** válasza:
Ha boxert választasz akkor nagyon nézd meg honnan veszed , mert egyre több ismerősöm kutyáinak vannak szem és leszakadt száj szél problémái ,tehát csak megbízható forrásból vegyél ilyen típusú kutyát !!! Rottweiler esetleg német juhász vagy tényleg egy jó fajta mentett menhelyi az felér egy kinccsel ha ki fogod olyan hálásak ,azt le írni sem lehet !!
2013. máj. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!