Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyafajtát ajánlotok...

Milyen kutyafajtát ajánlotok ilyen "feltételekkel"?

Figyelt kérdés
Elvileg július elején kapok egy kutyát. Akkor már panelban fogunk lakni, amég nyáriszünet van, addig kétnaponta, hetente minimum 2x-3x a mamámnál leszek, aki nagy kertesházban lakik, ott meg kint leszünk az udvaron, meg oda vissza séta, fél - 1 óra. Szóval ebben a 2 hónapban alaposan megmozgatom, ez fontos gondolom addig, amég kicsi. Aztán mikor elkezdődik a suli, reggel 7től délután fél 3ig egyedül lenne. Nem tudom, hogy kibírná-e, és akkor csak naponta 1x tudnám vinni sétálni 1-másfél órára. Még fontos, hogy amég egyedül van, ne ugasson sokat, meg majd lesz kutyapelenkája, vagy macska wc szerűje, hogy azt tudja használni. Én westire, bichon frisére gondoltam. Szerintetek? Köszi.
2013. máj. 20. 09:59
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
A pici kutyát nem kell annyira 'mozgatni' amennyire te leírtad. Inkább már ha felnőtt lesz. Napi egyszeri séta nem elég. Nekem a kertbe van a kutya és szerintem ez lenne a helyes. Ajánlom neked a chihuahua-t és a yorkit is :) Fontold meg jól a döntésed és böngéssz sokat,hogy megtudd melyik a legmegfelelőbb ;)
2013. máj. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!