Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kóbor kutyák távoltartására...

Kóbor kutyák távoltartására mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

PL:Vidéken ha sétáltatom kutyám és hirtelen felénk szaladna egy kóbór eb,akkor velük szemben szeretném megvédeni magam és a saját kutyám.

Hol lehet ilyen kutyariasztót beszerezni? Ne legyen drága,max ötezer.



2013. máj. 20. 20:14
 1/9 anonim válasza:
Ezen én is gondolkodtam mostanában.. bár felénk inkább a poráz nélkül sétáltatókkal van a gond.... én paprika vagy gáz spray-re gondoltam hogy beszerzek 1et.....
2013. máj. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

én néztem ilyen ultrahangosat,hát 15 ezret nem adok ki érte.

Illetve gondolkodtam olyanban,ami nagyon hangos és megijedhet tőle a kutya,de mi lenne ilyen tárgy még?

2013. máj. 20. 20:24
 3/9 anonim ***** válasza:
Esetleg kutyasíp...bár az a te kutyádnak sem kellemes. Egy műanyag flakon egy kis kővel, lehet jó csak rázni kell. Más nem nagyon maradt max. kiabálhatsz.
2013. máj. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ajánlom a paprika sprayt. Hatásos.
2013. máj. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Láncpóráz: először csörgetés, ha nem használ, odasózol vele.
2013. máj. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#5

Igen, persze. Csak az kéne. És ha maradandó károsodása lesz a kutyának?

2013. máj. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

És ha az én kutyámnak lesz maradandó károsodása,mert a másik rátámad? Vagy nekem lesz maradandó károsodásom?Természetesen itt sem a kutya a hibás,hanem az ember,aki az utcára teszi,vagy nem megfelelő a kerítése.

De ha séta közben egy másik rárontana az enyémre,akkor a saját kutyám egészsége érdekelne jobban. Vagy ti hogyan látjátok ezt?

2013. máj. 21. 16:58
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyet értek veled kérdező. Szeretem a kutyákat, nem bántom őket, de ha arról van szó, hogy az én kutyám nyakát szorítja egy másik, gondolkodás nélkül hasba rúgnám.
2013. máj. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, hogy mind a hármótok egészsége fontos. A paprika spray lenne a jó, mert nem hagy maradandó sérülést, és pár perc alatt elmegy a hatása. Nekem eddig 3 alkalommal hatott. Egy olyan csivava méretű, egy tacskónál, és egy német juhász keveréknél. És még olcsó is.
2013. máj. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!