Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudnám leszoktatni a...

Hogyan tudnám leszoktatni a kutyámat a cigányok ugatásáról? (őrjöng)

Figyelt kérdés

Van egy kinti,keverék kutyám.Jólnevelt,soha nem támad,idegeneknél csak jelez.

A szomszéd házba nem olyan régen cigányok költöztek és ugye sokszor van,hogy eljönnek erre meg kiülnek a ház elé és "beszélgetnek".A kutyám ilyenkor szabályosan elkezd őrjöngeni rájuk,tudom,mert mással ilyet sohasem csinált.


Félek,hogy esetleg megmérgezik,de eddig bármivel próbálkoztam,nem hagyta abba (büntetés,letiltás,falkából kizárás).


A kutya amúgy mindenben hallgat rám.



2013. máj. 21. 10:37
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

A kutyám Labrador keverék,másik fajtákat nem tudom,mert úgy kaptam.

Egy jámbor Labradortól meg szerintem ez nem szokványos viselkedés.

2013. máj. 21. 10:39
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
jó kutya az! hagyjad szépen békén hadd végezze a dolgát:)
2013. máj. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%

Szia,


Vidéken, nagyapámnál ugyan ez volt a helyzet. Kiderül, hogy a cigók piszkálták, dobálták, köpdösték a kutyákat. Azután szórakozásból patkánymérges párizsikat dobáltak a kutyáknak. Kettő meg is döglött az utcában.


Volt olyan néni aki féltette a kutyáját és elzárta a hátsó kertbe. Másnap este be is törtek hozzá a cigányok.


Szerintem csak egy megoldás van erre, de ha azt leírom, kitiltanak az oldalról.:)

2013. máj. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%
Hagyd meg ez a jó szokását, viszont az élelemtagadást tanítsd meg neki, hogy véletlenül se mérgezhessék meg!
2013. máj. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
94%

Te nem vagy eszednél !

Ne szoktasd le!

Látod az állatok már egyből tudják, hogy a cigányok rosszak és rosszindulatból sem lehet rájuk fogni, hogy rasszisták .

Egyébként a kutya ugatása elriasztja a cigányokat és tudják, hogy hova nem fognak betörni addig lesztek jól amíg a kutya ugat. Sőt vegyél még egy ilyen kutyát!

2013. máj. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%
ilyen kutya nekemis kell !!!
2013. máj. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Az állatok különösen a kutya megérzi a rossz embert,hagyd ugatni.Inkább arra tanítsd be,hogy ne fogadjon el idegenektől semmit.Ja és őszinte részvétem,az új szomszédaidhoz.
2013. máj. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom ki az a retardált, aki lepontozott! De a véleményem akkor is ez, hogy hagy ugassa csak a retkeket a kutya!
2013. máj. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb kutya utálja az élősködőket,a férgeket.Ez ösztönös náluk,kiírtják pl a patkányt,a menyétet...
2013. máj. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,de sajnos bejött,amire számítottam:megmérgezték a kutyám az új "szomszédaim",amíg nem voltam itthon.
2013. máj. 31. 14:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!