Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hány hetes kortól lehet...

Hány hetes kortól lehet ragasztani a kutyának a fülét?

Figyelt kérdés

Yorki kutyusról van szó. Esetleg kell neki adni porcerősítőt?


Tudom hogy most jönnek az olyan válaszok hogy ha tenyésztőtöl van a kutya akkor nincs ilyenre szükség. De van. Mert nem 1 tenyésztőnél láttam hogy a kutyusoknak ragasztva van a füle. És törzskönyves szülőktől volt. Stb.


Tehát csak arra vagyok kíváncsi hogy hány hetes kortól lehet ragasztani a yorki kutyusnak a fülét és porcerősítőt lehet-e neki adni közbe vagy nincs rá szükség?!


2013. máj. 21. 12:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Tenyéstőtől úgy hozol el kutyát, h már áll a füle, mert ő tudja mit hogy kell. Otthon már nem kell ragasztani.
2013. máj. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Megfelelő táp mellett nem kell porcerősítő.

A szőrt le kell vágni teljesen nullára, és úgy kell ragasztani. De selyemtapasszal, nehogy leukoplasttal, meg ilyenekkel ragaszd.

2013. máj. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha vékony a porc később áll fel! Nekem volt kutyám akinek 8 hónaposan maradt állva a füle addig ragasztottam :-)

Ha már áll a fogváltásnál is visszakonyulhat . Én elég korán kezdem kb. 4 hetesen ragasztani a kicsik fülét ha kell ha nem :-) így általában 10 hetesen amikor elviszik úgy marad de természetesen vannak kivételek!

2013. máj. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!