Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehet egy kutyát leszokta...

Hogy lehet egy kutyát leszoktatni arról, hogy ne a járdára wc-zen?

Figyelt kérdés
4 hós kutyám a saját udvarunkon csak a járdára és a teraszra kakil... közben láthatná a nagyobb kutyától, hogy lehet a fűre, földre is,...
2013. máj. 21. 14:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Simán csak le kell tiltani róla.

Ne engedd neki, hogy odapisiljen, szólj rá.

2013. máj. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
plusz a tiltás mellett beszerezni jó kis hipót és szép töményen átkefélni, lemosni vele a járdát teraszt (lehetőleg rendszeresen).
2013. máj. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
a helyzet a következő... van kb 200 négyzetméter járdánk, azt áthipózni nehézkes. a másik ha elkapom h oda pisil, gyorsan átviszem a füves részre de van h megvárja h elmenjek és visszamegy oda pisilni vagy kailni a járdára...kinti kutyus, szoktam sétálni vinni de a dolgát nagyjából az udvaron végzi. és hiába vagyok sokat vele ha eljövünk odakakil pl a bejárati ajtónkba.
2013. máj. 22. 08:20
 4/6 anonim ***** válasza:

Ja, hogy kinti. Akkor valóban nem tudsz mindig figyelni rá.

Tömény ecetes bő vízzel mosd fel a járdát (fel ecet, fele víz). Az minden szagot elvesz, jobban mint a hipó és a környezetet sem teszi tönkre. Elhiszem, hogy nagy a terület, ezért nagy meló (bár nem hiszem, hogy egy óránál több lenne), de így talán elmúlik az ingerenciája, hogy oda pisiljen.

2013. máj. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi, ez jó ötlet.a hipótol azért is tartottam nehogy belenyaljon es baja legyen de az ecettől baja se lehet. köszi, remélem bejön. ha eláll az esős idő, megcsinálom.
2013. máj. 22. 10:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Szívesen. Én igazából a cicáimnál alkalmaztam ezt a módszert lakáson belül, remélem a kiskutyádnál is beválik. :)
2013. máj. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!