Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Golden retriver tartható...

Golden retriver tartható lakásban?

Figyelt kérdés
2013. máj. 21. 15:51
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
ha minden nap elviszed legalább 2x sétálni egy-egy órára akkor igen
2013. máj. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
KÖszönöm!
2013. máj. 21. 15:55
 3/27 sippara ***** válasza:
78%
Napi minimum HÁROM sétával, amennyiben a lakás mérete legalább akkora, hogy a kutya fel tud állni és meg tud fordulni a saját tengelye körül, semmi akadálya :)
2013. máj. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
4%
Én nem javaslom, ha nagyon akarod persze tarthatod, de a kutyád szenvedni fog.
2013. máj. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Nem szeretném, ha szenvedne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

DE nagyon szeretnék már egyet mióta.

2013. máj. 21. 16:00
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog szenvedni, ha eleget foglalkozol vele. Sok nagytestű kutyát ismerek aki panelban lakik és köszönik boldogak és kiegyensúlyozottak. Az egyik számomra is meglepő ilyen párosítás egy 71 éves néni és az ő 3 éves boxere. Igaz minden nap két hosszabb másfél órás és egy rövidebb félórás sétájuk van. A boxi nyugis a lakásban nem szed szét semmit és boldog.
2013. máj. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Megfelelő mennyiségű séta mellett igen. Nekünk is bent lakik a goldink, mindig ott van ahol mi, nagyon ragaszkodó és okos kutya. Egyáltalán nem szenved, kint szenvedne a magánytól...
2013. máj. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

KÖszönöm mindenkinek, a goldi álmaim kutyája!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Akkor utána nézek kenneleknek.

2013. máj. 21. 16:40
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2 éves goldenem van. Hiába van kertes házunk, ő nem akar kint lenni. Én itthon dolgozom, így mindig velem van. Ha elmegyünk otthonról, akkor kimegy a kertbe, de ott is csak alszik. Tehát nyugodtan tarthatod lakásban, DE csakis akkor, ha biztosítani tudod számára a megfelelő mennyiségű mozgást. Én minden nap hajnalban 2 órát és este 2 órát sétálok vele. Munka alatt alszik a lábamnál. A séták viszont nem csak láb melletti pórázas sétából áll. Ha van rá mód, akkor valami olyan helyre vidd, ahol szabadon is lehet. Közben tanítsd, játssz vele. Ha van a közeletekben vízpart, akkor nagyon merem ajánlani a napi úsztatást. Mivel hozzánk nagyon közel van a Duna, a napi 4 óra sétából 1-2 órát a vízben tölt. Ekkor csak játék van, úszkálás, bedobom a játékát, ő meg beúszik érte. Ezeket csak azért írom, hogy tudd, nem elég neki a napi 1-2 óra séta. Ha már elmúlt 1 éves, akkor pedig ajánlom a közös bicajozást. Mi hétvégente mindig elmegyünk bicikli túrázni, ő mindig velünk tart. Szóval nagyon aktív embereknek való ez a kutya, ne hirtelen fellángolás legyen, ha már veled van, akkor tényleg rengeteg törődés kell neki. Hidd el, meghálálja! :) Úgyhogy a lakás nem akadály.
2013. máj. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Még az lenne a kérdésem, hogy bírja az egyedül létet?

Mert amíg suliban vagyok egyedül lenne.

2013. máj. 21. 16:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!