Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Golden retriver tartható...

Golden retriver tartható lakásban?

Figyelt kérdés
2013. máj. 21. 15:51
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és testfelépítésben a kanok az erősebbek, vaskosabbak. De itt is tudok egy ellenpéldát, ugyanis az én kanom 2 évesen csak 25 kg, míg a szuka, akit írtam, az 35 kiló és jelentősen magasabb, mint a kanom. Úgyhogy ez tényleg lottó...Még csak azt sem tudom mondani, hogy az alomból válaszd a legkisebbet, ugyanis az általam választott alomban az én kutyám volt a legnagyobb, mégis ő lett a legkisebb felnőtt korára. :) Nehéz.
2013. máj. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, ez tényleg zsákbamacska.:)

Gondolom sokat is esznek ugye?

2013. máj. 21. 17:26
 23/27 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem meg mond el a tenyésztőnek hogy első kutys lesz és egy nyugodt alacsony energiaszintű kutyát szeretnél. Sokan azt mondják hogy azt a kutyust választd ami először odaszalad hozzád, nos ő tuti hogy pörgős energiabomba lesz és nem biztos hogy neked pont erre van szükséged. Az a kölyök aki nem akar rögtön rádmäszni hanem kivárja a sorát valószínűleg nyugisabb "alacsony energiaszintű" lesz. Mi ez alapján választottunk és nem bántuk meg. Jó kedélyű, játékos nyugodt kutya, nem domináns pedig kan. Ja és egyfolytába bújik, legszivesebben ölbe lenne csak nem fér el mert ő egy 30 kg-os boxer:-)
2013. máj. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Annyit esznek, amennyit adsz nekik. Végtelen étvággyal rendelkeznek, képesek rosszullétig enni magukat. Erre nagyon kell figyelni, hamar elhíznak. De az alap igényük az nem vészes. Nem fogja kienni a családot a vagyonából, ez biztos. :)
2013. máj. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm.:)
2013. máj. 21. 17:35
 26/27 anonim ***** válasza:
12/l 13 éves lány ivartalanított Goldim van... Járt kutya iskolába, úgyhogy nagyon okos, szobatiszta pacsit ad... Én nagyon szeretem. Ajánlom őket,mert könnyű nevelni. Csak nagyon sok baj van a szőrével... Álandóan porszívózni kell és fesülni.
2015. jan. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 Ezertjarakeksz válasza:
0%

NEM.

Egy:büdüs lesz,ha fürdeted is.Kettő:kicsi tér.Három:a kenelt felejtsd el!

A kutyának ez borzasztó lenne!

Ha van még rajtad kívül a házban egy ember,aki gondosan foglalkozik vele(és nem megy suliba).

Szerintem még várj vele.

Vidéken már más a helyzet.

2015. ápr. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!