Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Husky vagy rottweiler?

Husky vagy rottweiler?

Figyelt kérdés
Kaptam egy rottweiler kutyust most fel eves Roki a neve,de en egy husky kutyust akartam.Anyum aszt monta h vallaszak a ketto kozul ha egy husky kutyust akarok akkor a mostani kutyust el kellene h ajandekozzam,a szivemhez nott de ugy vagyom egy husky kolyokre.ti melyket valasztanatok?

2013. ápr. 8. 16:47
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
0%
Én a huskyit választanám. HA!nem kapnék egy rottit. mert ha megkapok egy állatot, utána nincs szivem máshoz adni. szerintem te se tedd :) majd lesz a következő ;)
2013. ápr. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 sippara ***** válasza:
93%
Leginkább egyik se. Ha elgondolkozol rajta, hogy a fél éves kutyád "becseréld" egy másikra, akkor arra az egyre sincs szükséged, hiszen nem érzed érte felelősnek magad - arról nem is beszélve, hogy az írásod alapján rohadt fiatal vagy minkét fajtához, a rotinak valószínűleg harapás, a huskynak meg szökés lenne a vége. Egyikre sincs szükségetek, gondolom.
2013. ápr. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
67%

Nem akarod ezt a kutyád, ennél fogva nem is úgy állsz hozzá és törődsz vele, mint egy olyan kutyával, amelyiket te választottál. Ezért nem szabad ajándékba kutyát adni! Gondolom szaporítótól van a roti (ez már egy jó képet mutat arról, hogy mégis mennyire vagytok felelősek). Én azt tanácsolom, hogy keress egy normális gazdát a rotinak, aki ilyen fajtát is akar és aki nem csak szükségből foglalkozna vele.


Viszont legszívesebben azt mondanám, hogy semmilyen kutyát ne tarts! És ha jól gondolom a husky-t sem tenyésztőtől vennétek, ugye?

2013. ápr. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
68%
Nem lehetne,hogy téged cseréljenek le?
2013. ápr. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Nincs azzal baj,hogy huskyt szeretnél,de fél évvel utána gondolkodni egy másikon ,talán kicsit késő.
2013. ápr. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
nagyon szeretem a kutyust ne ercsetek felre mert a szivemhez nott a roti elott volt meg egy farkas kutyusom 10 evig es ami utan szegeny meghalt egy teljes honapig sirattam,es tanacsra van szuksegem mivel a rottweiler alitolag harcias kutya,naponta 3 orat csak vele torodom, es alitolag a husky nem olyan agressziv kutyus mert nagyon soktol hallotam h 7 ev utan a rotik meg a sajat gazdajukat megtamagyak es inkabb valnem meg most mint kesobb.mit tanacsoltok?
2013. ápr. 8. 23:29
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Azt tanácsolom, hogy még legalább 10 évig ne legyen saját kutyád. Példának okáért addig forgathatnád a helyesírási szótárt, de ezt rád bízom.
2013. ápr. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 Firestorm ***** válasza:
100%
Minden nevelés kérdése...Kétlem,hogy te tudnál falkavezér lenni,és szégyelljétek magatokat,hogy képesek lennétek elajándékozni egy rotit,amit eddig neveltél.Neked nem a kutya számít,hanem az,hogy meglegyen az akaratod.Én sem elsősorban egy stafford pit mix-re vágytam,hanem egy leopárd kutyára vagy egy bullmasztiffra illetve bullterrierre.De jött Ő és,ha most ide hoznák ezekből a fajtákból a legkiválóbb,legszebb,legokosabb példányokat és cserébe kínálnának 1 millárd forintot még akkor sem cserélném le Őt,mert szeretem és Ő a mindenem,baba kora óta itt van és Ő is fél éves.Kutya sem való neked.Pff...
2013. ápr. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Ne aggogy mert valo nekem a kutya,mert a roti is baba ota nalunk van es nem ajandekozom el,csak tannacsot kertem h szerintetek meik valo egy csaladba ugy h a harapasok elmaragyanak
2013. ápr. 9. 19:04
 10/23 A kérdező kommentje:
amugy meg lany vagyok es a roti meg fiu kicsit nehez vele banni de nagyon jol boldogulokvele es mostmar teljesen halgat ram
2013. ápr. 9. 19:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!