Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » FONTOS Táp vagy saját fözés?

FONTOS Táp vagy saját fözés?

Figyelt kérdés

Brit Care-el etetek,eddig ezt hallottam hogy jo,mostmar meg hogy semilyen tap nem jo,...Barf etrendre nincs lehetosegem mert nincs hogyy taroljak 4 kutyamnak annyi fagyqsztott hust.A tap jobb vagy hogy fozok nekik hus+rizs+friss zoldseg.gyumolcs,joghurt neha,tojas neha.(mert a megfozottet nehany napig frigoban tudom tarolni)

Most melyik a jobb?tap vagy fozes?


2013. máj. 22. 19:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha van lehetőséged akkor barf, ha nincs akkor a táp. Az otthoni külön főzés 4 kutyára azért elég húzós lehet, a táptól sem lesz semmi bajuk, hiszen nem pedirgeevel etetsz :)
2013. máj. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Saját magad nem hiszem, hogy össze fogsz tudni állítani teljes értékű tápot a kutyádnak, amiben minden benne van.

Ez nem úgy megy, hogy adok 40% húsos-csontot, 30% zöldség-gyümölcsöt, és 30% húst. Nem mindegy, milyen húst, milyen gyümölcsöt...stb. Százalékokkal nem lehet ilyen módon kutyát etetni. Léteznek összeállított, teljes értékű receptek is természetesen,de szerintem egyszerűbb, ha jó minőségű tápot adsz.

2013. máj. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!