Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy állítsak össze egy...

Hogy állítsak össze egy dogdancing-et?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 2 két múlva fellépek a kutyámmal, és elő kéne adnunk egyedül egy dogdancinget

Az a problémám, hogy igazából nem tudom, hogy hogy építsem fel az egészet, mert végül is rögtönözni is lehetne, de mondták, hogy azért ne ott helyben találjam ki a dolgokat, hanem már előre gyakoroljunk be valamit.

de, nekem igazából nem olyan jók az ötleteim, már kitaláltam, hogy milyen trükkök lesznek benne, de ez is még változhat, de még így sem érzem igazán jónak.

Tudnátok segíteni, hogy hogy találjam ki?

Neten már ezer meg egy videót néztem, de nem igazán adtak ötletet.

valami ötletet tudtok adni?

témája nem lesz a táncnak, végül is csak trükkök halmaza lesz, de azért mégis jó lenne valahogy szépen összeállítani.

A trükköket, amiket tudunk privátban szívesen elküldöm, de ide kicsit hosszú lenne leírni, mert van egy jó pár.

A tippeket előre is köszönöm.


2013. máj. 22. 23:37
 1/3 anonim válasza:

Én ebbe nem vagyok jártas, de ismerek egy oldalt: [link]

Itt vannak trükkök:)

2013. máj. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem a trükkökkel volt a baj, mert nagyon sokat tud, hanem ötletem nem volt, hogy hogy állítsam össze. De már megvan, hogy mi lesz. azért köszönöm
2013. máj. 24. 20:37
 3/3 anonim válasza:

Jaj, ne haradugj, akkor félreértettem!

Örülök, hogy sikerült kitalálni a koreográfiát!:)

2013. máj. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!