Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért megy még a hasa?

Miért megy még a hasa?

Figyelt kérdés

Ma egy hete hogy Real Nature tápot adunk a múlthéten örökbe fogadott kutyusunknak,de még mindig híg a széklete. A fressnapf-ban azt mondták hogy ez várható, de csak pár napot említettek.

Ma érkezik meg a Brit táp, váltsak arra vagy most már egye meg a Real Nature-t?


2013. máj. 24. 10:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha megy a hasa tőle, akkor ne add neki. Érdemes fokozatosan áttérni tápváltásnál, hogy ne viselje meg a gyomrát. Ha nagyon megy a hasa egy széntabletta, sok víz, és diéta (rizs+csirke), amíg kitisztul.
2013. máj. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Néhány napig rizs+csirke a rizst főzd nyákosra. Aztán fokozatosan keverj hozzá tápot úgy hogy a tápot naponta növeled a rizses keveréket csökkented.
2013. máj. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Csirke + rizsből menyit adjak neki? 8-10 hónap körüli Golden retriever kan, most 19,1kg körül mozog. A Real Nature tápból 2x250grammot adtam neki.

2013. máj. 24. 10:49
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem kb fél kilónyi csirke húsz dkg rizs kellene naponta. De ebben nem vagyok biztos, mondjuk az enyém ennyit kapot, igaz ő 25 kg. Ezt az adagot vedd 2 részre hogy ne terhelje e gyomrát 2-3 nap után már keverheted hozzá a tápot. Kb 1 hétig ha kevered utánna már elhgyhatod a rizses cucot. Esetleg kaphatna kaukázusi kefírt is az jó a belekre, emésztésre.
2013. máj. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi!

Csirkéből mit vegyek? Mellet?

2013. máj. 24. 11:08
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, leginkább ez a sovány husi jó diétára.
2013. máj. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Yukióóóó ***** válasza:
elmegyek kutyának hozzád ha csirke mellet adsz a kutyának !! egyébként meg nyakat szoktak adni +farhátat+szárnyat ! De ha javasolhatnám próbálkozz egyszer neki nyersen adni csirkét hidd el meg fog állni a fosás ezt úgy hívjuk BARF-os etetés ,olvass utána !!
2013. máj. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hozzám is jöhetsz kutyának, ilyen esetben én is csirkemellet adok nekik! Majd ha nincs gond a hasmenéssel kaphat farhátat vagy nyakat! Egyébként jó még a csirke, pulyka nyesedék is, vagy a csontozott comb az olcsóbb.
2013. máj. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!