Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek mittegyek?

Szerintetek mittegyek?

Figyelt kérdés

Van egy 6 éves pulim szuka. (ő volt meg elsőnek) Kaptam még egy havanese kant. Nagyon jól kijöttem a nagy csak akkor kapott oda mikor már a kicsi az agyára ment. Kaptam mellájük 1 2 éves szuka havaneset. Az elején egész jól megvoltak, viszont mióta csak hozzáérünk a kicsi szukához, a szuka puli egyböl neki megy. ( nem tudom lehet-e köze ahhoz hogy a 2 éves szuka lehet hogy vemhes)

Már nem tudom hogy mitcsináljak. Akinek ötlete van az írjon pls.

(Ja és a kioktatós válaszokat létszi hanyagoljuk)



2013. máj. 24. 15:42
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
86%

Ne misztifikáljátok már túl! Ebben nincs féltékenység, csak szimpla rangsor.


Aminek a tetején nem a gazdi van, ahnem a puli. Ugyanis ő azt szereté, h őt simogasd és ne a másik szukát, ezért simán betámadja a másikat, mondván, neki ehhez nincs joga.


Milyen érdekes, h én tök idegen kutyát is simizhetek, a kutyám szépen türelmesen néz és megvárja, míg befejezem....

2013. máj. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
Én itt segítséget kértem és nem kioktatást. A többiek rendes választ adtak, és legalább hasznosakat. Aki meg kioktatást írt az normálisan írta és nem hülyézett.
2013. máj. 24. 17:09
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

Féltékenység, kacag a májam:D


3 kutyám van, de olyan nincs, hogy ne azzal foglalkozzak, amelyikkel akarok, pedig 3-ból 2 nagyon anyás. Ha én egy kutyát akarok tanítani, simogatni, a másik 2-nek semmi keresnivalója nincs ott, és ezt nagyon jól tudják. És tudod, miért? Mert meg vannak nevelve. Javaslok egy jó kutyaiskolát, csak azt nem tudom megérteni, ha valaki egy kutyát sem tud kordában tartani, annak minek 3? Az már egy komplett falka, elég egy gyenge láncszem.

2013. máj. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
Szintén írom hogy a szöveg alján ottvan hogy kioktatást lécci ne... De azért megfogadom. És köszi a választ Te legalább értelmesen és nem hülyézve írtad le...
2013. máj. 24. 17:48
 25/30 anonim ***** válasza:
76%
Hát ha menhelyen nem találnak, akkor vegyenek tenyésztőtől a kedves rokonok. Garantálom, hogy jobb minőségű kutyusokat kapnak, mint tőled. Főleg, hogy a tieid már valószínűleg sokgenerációs szaporítványok lesznek, mert a hozzáállásod alapján te sem tenyésztőtől hoztad őket. Nem hiszed, hogy a puli magára engedi? Mert pulika nem szexel pici havival, mert nem illenek össze, ugye? haha. Ja és "fogd be a füled", ha nem akarod az igazságot hallani. Amúgy nem tudom, hány éves lehetsz, de picit figyelj jobban a suliban, mert nagyon gáz, hogy ennyire nem tudsz írni. Én nem írom két sz-szel a leszt és két gy-vel az egyet csak azért, mert sietek.
2013. máj. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Hú de okos valaki..... Képzeld. tenyésztőtől vettük a kant.... JA és honnan veszem hogy a kan nem tudja felcsinálni a szuka pulit?onnan hogy a szukát ivartalanítva vettük, és csak a havanesek nincsenek ivartalanítva.
2013. máj. 26. 13:38
 27/30 anonim ***** válasza:
Melyik kennelből?
2013. máj. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Ja és csak a kant, bocsika :D Attól még ugyanúgy többgenerációs keverékek lesznek.
2013. máj. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
úristen,ezek állatok,ezeket mi az,hogy neveled,lehet,hogy meg tanítod 1-2 dologra ami nem nagy "cucc",de ezek attól még vadállatból hátiasított állatok,féltékenykedhet stb.Az nem nevelés,hogy ül,fekszik,marad,hozd vissza,stb. Ezeket csak a jutalom reményében csinálják -.-"""""""
2013. máj. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
jah és az egy dolog,hogy van 10 kutyád,de nagy dolog,minden kutya fajta más természetű,a puliknak nehéz olykor a természete,nekem is volt több,csak azt tartottam szinte eddig a vizslákon kívül,és elég rosszul bánnak más állatokkal,azért mert ,hogy az ősmagyarok azzal terelték a jószágot ezért az állatokkal jól kijön,hadjuk már :P most is van pulim 1 erdélyi vadászkutya és egy drótszőrű vizsla melett,és igen,féltékeny ha nem őt simogatom és ezt ugatással,nyüszítéssel jelzi nekem.. de ez a jelzés kutyától függ...
2013. máj. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!