Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek mittegyek?

Szerintetek mittegyek?

Figyelt kérdés

Van egy 6 éves pulim szuka. (ő volt meg elsőnek) Kaptam még egy havanese kant. Nagyon jól kijöttem a nagy csak akkor kapott oda mikor már a kicsi az agyára ment. Kaptam mellájük 1 2 éves szuka havaneset. Az elején egész jól megvoltak, viszont mióta csak hozzáérünk a kicsi szukához, a szuka puli egyböl neki megy. ( nem tudom lehet-e köze ahhoz hogy a 2 éves szuka lehet hogy vemhes)

Már nem tudom hogy mitcsináljak. Akinek ötlete van az írjon pls.

(Ja és a kioktatós válaszokat létszi hanyagoljuk)



2013. máj. 24. 15:42
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
16:03 köszi a választ jelenleg is azon vagyok. Remélem kibékülnek
2013. máj. 24. 16:10
 12/30 anonim ***** válasza:
*a puli a havanese-t
2013. máj. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

16:10

Köszönöm az értelmes választ. Mint írtam a puli és a kan havanese nevelve van. Nemhiszem hogy a puli engedné a kannak... Mivel a szuka havanese még csak NEMRÉG került hozzánk, ezért csak most tudtam elkezdeni tanítani.

2013. máj. 24. 16:13
 14/30 anonim ***** válasza:
81%

Tudod h honnan tudom BIZTOSRA, h a kutyám vemhes-e vagy sem?(amúgy kanom van, tehát nehéz lenne...de volt már nem egyszer nálam ivaros szuka idiben). Onnan h tüzeléskor NEM ENGEDEM KAN KÖZELÉBE!!!


És meséld már el nekem, h mi az istennek nektek egy alom kölyök?

2013. máj. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
Mivel legtöbbször az első ellésnél kevés kiskutya lessz, ezért szerettük volna. 4 rokonunk is szólt hogy ők nagyon szeretnének 1-et ha lessz. (Tudnánk hogy jó helyre kerülnek)
2013. máj. 24. 16:16
 16/30 anonim ***** válasza:
56%

A 4 rokonod elmehet a tenyésztőkhöz illetve a fajtamentőkhöz.

A lesz meg egy darab sz.

2013. máj. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:

Ez a te véleményed.

Ők nézték már menhelyen, nemtaláltak olyat amilyet szerettek volna, és ezért.

De én nemtehetek róla hogy nemérted meg.

És az meg hülyeség hogy a kutyák nemlehetnek féltékenyek...

2013. máj. 24. 16:21
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
Nincs az a jólnevelt szuka amelyík nem engedi magára a kant a tüzelés megfelelő szakaszában! Tehát vagy ivartalanítod, vagy lesz egy alom kis keveréked. Az csak hab a tortán hogyha a puli a dominánsabb szuka a csapatban és nem zárjátok el jól a szukát a kölykökkel valószínűleg meg fogja őlni őket!
2013. máj. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
Jelenleg még nemtudjuk hogy a kicsi vemhes-e majd visszük nemsokára állatorvoshoz ultrahangra. Eggyértelmüen ellennének zárva.
2013. máj. 24. 16:26
 20/30 zsuzsabazsa ***** válasza:
22%
Van egy kanod és két szukád. A kisebbik szuka jött legutoljára. A pulid vetélytársat lát a kis szukában, és azt sem szeretné ha a kis kutya végett ő szorulna rangsorban hátrébb.
2013. máj. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!