Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Select Gold és a Real...

A Select Gold és a Real Nature fressnapfos tápok jók?

Figyelt kérdés
allergiás a kutyánk és azt ajánlották hogy ezekkel etessük.

2013. máj. 25. 14:56
 1/10 anonim ***** válasza:

Mire allergiás a kutyád?

Mert ezek ha jól látom 15000-16000Ft/15kg körüli tápok?

Szerintem ebben az ársávban van sokkal jobb is. (Milyen kutyának lesz?)

2013. máj. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igaz hogy rendelős de inkább a Brit Caret ajánlanám. Amiket kérdeztél szerintem túl drágák a mínőségükhöz képest.
2013. máj. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Keverék kutyus,tibeti terrier-border collie. Brit care tápokat nem árulnak a fressnapfban és a közelünkeben sajnos nincs más ilyen bolt :( És vagy csirka vagy pollen allergiás ezt még nem tudjuk de kiütéses lett és folyton vakarózik.
2013. máj. 25. 17:47
 4/10 A kérdező kommentje:
ja és pont 2 éves, állítolag ilyenjor szoktak jelentkezni az allergiák
2013. máj. 25. 17:48
 5/10 anonim ***** válasza:
Írtam hogy a Brit Care rendelős, mint nagyon sok más táp is. Nállunk sem lehet kapni, ezért rendelem a dogshopról. Olcsóbb és jobb mint a fressis tápok.
2013. máj. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A dogshoppal az a baj hogy 20.000 ft felett szállítanak ingyen, én a pettisimot javasolnám ha Brit tápot akarsz, vagy ha dogshopról rendelsz akkor +1000 Ft-ért kihozzák.

Mondjuk jó lenne tudni hogy mire lehet allergiás.


Britek Care-ből:

Ebben se gabona se csirke nincs viszont ez ugyanúgy 16k körül van:

[link]


Ha a gabonafélékre nem allergiás akkor olcsóbban is kijöhetsz:

[link]


vagy ez, (esetleg M helyett a Large)

[link]



Amit még talán érdemes lenne kipróbálni az a taste of wilde halas tápja ez a zoofast-on egész baráti áron van, bár ezt nem minden kutya bírja, ahogy a brit care-ről se mondható el hogy minden kutyának bejön szóval érdemesebb lenne elsőre kisebb kiszerelésben venni tápot.


[link]


Ez a táp szintén gabona és csirke mentes és 13.000Ft a 13,6kg-os kiszerelés

2013. máj. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! sokat segítettetek!
2013. máj. 26. 10:17
 8/10 A kérdező kommentje:
Akkor kipróbálom a Brit tápokat
2013. máj. 26. 10:18
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem mi vagyunk a nagy kivétel, mert nekünk a Brit Care (bárányos) nem jött be. Fénytelen és rossz tapintású volt a szőre tőle.

Most tértünk át a Pro Planra 1,5 hete és már most lehet a szőrén érezni a különbséget!

2013. máj. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A real nature nagyon jó,a select gold nekünk nem jött be és elég furcsán is néz ki.A tápszemekből szőr állt ki...nem túl bíztató.

Az acanashopnál az első rendelésed után klubtaggá válsz és sokkal kedvezőbben tudsz vásárolni( jó pár ezer forinttal olcsóbban).10.000ft fölött ingyen szállítanak. Mi acanával etetünk,1000 ft/kgos áron vesszük.

2014. márc. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!