Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Cuppogó, szörcsögő, szopogó,...

Cuppogó, szörcsögő, szopogó, harapó kutya. Hogyan lehet egy kutyát ezekről lesszoktatni?

Figyelt kérdés
A kutyám Boni és a másik kutyém Rex. Ezeket csinálják, a kölyök mindig meg akarja szaglászni a Rex farkét, vagyis a izéjét. és rex mindig cuppogva nyalogatja a szőrét erről hogyan tudom leszoktatni?
2013. máj. 25. 22:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Ezekről nem kell leszoktatni őket.

Ha sokszor úgy szívja, harapja a szőrét, az lehet azért, mert bolhás, atkás vagy valami másért viszket neki a bőre.

2013. máj. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Le akarom szoktatni, mert zavar.
2013. máj. 25. 23:28
 3/7 anonim ***** válasza:
A kutyák szaglás alapján tájékozódnak! Amikor egymás fenekét szagolják felmérik egymás álapotát egészsége, neme, stb. A cuppogva nyalogatás is normális, nem lehet leszoktatni rólla. Ez olyan mint ha te bemutatkozol, vagy fürdesz. Ha téged zavar ne tarts kutyát.
2013. máj. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezekről nem lehet leszoktatni, ha nem tetszik nem kell nekd kutya ennyi.
2013. máj. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
anyádék hogy nem kötözték be a szádat csecsemő korodban, hogy leszoktassanak a sírásról? és mi az a "szopogó" hang? nagyon jó szó!
2013. máj. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
de a kölyök mindig nyalja a kukiját a nagy rexnek, mintha a cicit keresné vagy nem tudom. és nagyon durván játszanak játék közben az egyik leteperi a másikat, és a másik má a földön fekszik de akkor sem mászik le róla és a nyakára támad! ha én vagyok a falkavezér le tudom tiltani a cuppogásról nem?
2013. máj. 26. 12:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Attól hogy te vagy a falkavezér szerencsételn még cuppogni fog.Ez nem a falkavezérségről szól,ez egy természetes dolog, mint mondjuk az ásítás.
2013. máj. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!