Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miert csak az az elfogadott...

Miert csak az az elfogadott dolog, hogy a tenyesztoktol, kennelekbol adhatoak el a kolykok?

Figyelt kérdés

Mindenki elmondja mindennek aki nem kutyatenyeszto es kolykei szuletnek a szukajatol.ha itt egy kerdest feltezs az oldalon el van atkozva.tudom hogy milyen veszelyei lehetnek a beltenyeszetnek is.nekunk menhelyrol es fajtamentoktol vannak kutyaink ertem a dolgot.

De nehany valaszolo olyan durva ebben a kerdesben.

mar lassan ivartalanitva kellene atvenni a kennelbol valasztott kutyat csak hogy ne legyen elmondva az ember mindennek ha idovel kiskutyat szeretne,vagy akaratlanul megesik a dolog es vemhes lesz a kutya.


2013. máj. 27. 09:03
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Olvasd el!"mert nem felel meg a tulaj szerint a standard követelményeknek" ezt írta én erre reagáltam,hogy szerintem ez nem tenyésztő hanem szaporító,mert egy tenyésztő ilyet nem csinál!Mielött támadsz olvasd már végig amit írtam!
2013. máj. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

Ezt írtad:

"Senki nem a tenyésztőt itéli el azért amit tett!"


Az eredetiből is csak annyi derül ki, hogy "a tulaj szerint". De hogy az tenyésztő lenne, azt először te írtad, utána a kérdező is csak később erősítette meg. De ez továbbra se jelent semmit, mert hogy a tulaj azt állítja magáról, hogy tenyésztő, az nem elég. Én is mondhatom, hogy én vagyok a római pápa, de attól még nem igaz.

2013. máj. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
Mivel én már beszéltem az illetővel és ő mondta,hogy tenyésztő!De te biztosan tudod,hogy nem hiszen te meg azt állítod,hogy te meg a Római Pápa vagy! Ennyi!
2013. máj. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
És ha az illető mondja, akkor biztosan úgy van? Ne legyél már ilyen értetlen! Az utolsó faluszéli putriban százával kutyákat ellető emberek is azt mondják magukról, hogy tenyésztők, pedig nem igaz. Ha meg később te magad is szaporítónak nevezed, akkor döntsd már el, hogy mégis melyik!
2013. máj. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
Fogadd el vannak nem normális tenyésztők!Tudnék egy-kettőről mesélni!Hidd el!Annyira rá van egy-két tenyésztő kattanva a kitűnő kiállású és makulátlan külalakra,hogy hagy ne mondjam miket csinálnak egy-két verseny előtt!Láttam én már olyat amikor verseny előtt megfestették a szőrét vagy sorolhatnám!Na és akkor most mi van,mert ugye állítja makulátlan,de az a szerencsétlen vevő meg megveszi,mivel szépségversenyen is volt!De aki megveszi az meg rábaszik,mint ahogy mi is!Kifizettünk egy kutyára nem is mondom mennyit és később kiderült,hogy színhibás a kutya (német juhász),hiába hívtuk a tenyésztőt ő azt állítja nála makulátlan volt a kutya mondta ezt annak akinek a családjában van tenyésztő!Persze mivel nagyon megszerettük megtartottuk,csak hát mi már nem tudtuk tovább tenyészteni!Fel is lett jelentve az illető,de tudod hány ilyen van és most is elnézést a normális tenyésztőktől nem nekik szól!Hála az égnek az én nagybátyám soha nem tenne ilyet ha hibás egyed születik csak kizárólag hobbi célra és ivartalanítási kötelezettséggel adja tovább és nem kér érte el semmit csak a chip árát és az oltásokét!Ez a normális tenyésztő sőt tovább megyek ő előre megmondja,hogy melyik kutya milyen és ha van valami gond valamelyikkel szól sőt,ha elvisznek egy kölyköt telefonon tartja a kapcsolatot a gazdikkal!Segít amiben tud!
2013. máj. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Tisztában vagyok vele, hogy milyen "tenyésztők" vannak, de ezeket nem nevezném tenyésztőnek. Ennél a konkrét esetnél pedig nem derült ki, hogy valójában ki volt a kutya gazdája, tehát érzésem szerint csak felesleges hangulatkeltés tenyésztőnek nevezni.
2013. máj. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Hát igen ezt mondtam én is!Hogy nem nevezném én sem annak!Mindegy!A lényeg,hogy a kutya jó helyen van már!
2013. máj. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!