Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kuvasz/komondor vélemények?

Kuvasz/komondor vélemények?

Figyelt kérdés
Sokat hallottam, hogy meghülyülnek bántják a gazdát meg a családot. Nekünk régen volt egy kuvaszunk és vele is ez volt. Imádom mindkét fajtát és szeretnék mindkettőt tartani együtt vafy külön de ez a rosz emlékem megvan. Hogyan kell velük bánni, hogy sose akarjanak bántani?
2013. máj. 27. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:
én lovas ember vagyok és a tanyán van 2 kuvaszunk. nem bánt senkit természetesen jó házőrző,az idegeneket megugatja de szólunk neki és barátként tekint rá. én úgy gondolom hogy nevelés kérdése. komondorokról nem tudok sokat de úgy hallottam,hogy az egy keményebb fajta
2013. máj. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A komondor és a kuvasz hasonlóak. A kuvasz veszélyesebb szerintem, a komondor nappal elfekszik, és csak akkor kel fel, ha gond van. Hiába nem ugatnak, csak akkor ha igazi veszély van. Nevelés kérdése minden, van kuvaszos ismerősöm, ahol kisgyerekek is vannak, a kutya imádja őket.
2013. máj. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Láncon tartottátok?
2013. máj. 28. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát eleinte mikor vendégek jöttek meg volt kötve, de lett neki elkülönítve egy rész és utána ott volt mikor. De az ideje nagy részét az udvaron szabadon volt.
2013. máj. 28. 08:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!