Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kár volt mondani, hogy azt...

Kár volt mondani, hogy azt tervezem, hogy hazaviszek egy kutyát?

Figyelt kérdés

Amióta az eszemet tudom vágyom egy kutyusra. Eddig egy kutyánk volt, de találtam már az utcán, hazavittem és simán belementek. Most barátnőmnek vannak kiskutyái, és beleszerettem az egyikbe. Mindenképpen szeretném hazavinni, és foglalkoznék vele, minden nap. Egy darabig a kajáját is én venném meg, helye lenne (kertesházban lakunk). Viszont képeket mutattam anyukámnak, és mondta hogy nagyon aranyos, és össze vissza dícsérte. Viszont ma mondtam neki, hogy szeretném hazahozni, erre mondta hogy nem kell kutya és ne hozzam haza. Szerintetek elszúrtam? Hogy próbáljam rávenni? Vagy csak simán, úgy ahogy eddig akartam, állítsak vele haza és kész?:)

Előre is köszönöm!


2009. okt. 5. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben hazavinném és kész tények elé állítanám anyukámat :) Elvégre ha már képen is annyira dícsérte, akkor biztos nem lesz szíve visszaküldeni ha már meglátja :D
2009. okt. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben megkérdezném mi a kifogása a kutya ellen?

Sőt, akár belevonnám őket segítsenek kiválasztani egy olyan fajtát ami nekik is szimpatikus. Mondják el az érveiket, milyen kutyát tudnának a kertben elviselni. Ne felejtsd el nekik is van beleszólásuk, mert nekik is gondoskodniuk kell róla, ha nem vagy elérhető távolságban. Arról nem beszélve, mennyi pénzt kell egy kutyára kiadni élete során.

Jól gondold át, mert nem egy-két évről van szó!

2009. okt. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%

hát az elsőnek gratulálok a felelősségteljes gondolkodásához!


ha már valakinek a nyakára szabadítasz egy plusz problémát, (mert a kutyatartás nem kevés idő, pénz, és még több munka) akkor minimum illik vele ezt megbeszélni!


és ha nem akarja akkor azt tiszteletben tartani!!!!

2009. okt. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Szerintem csak simán hazaviszem és kész. Ha annyira nem akarják, akkor elajándékozom. Mellesleg, az utolsó kommentelőnek mondom, hogy kétszer (!) volt olyan, hogy találtam az utcán egy kiskutyát, hazavittem és be is fogadtuk. Csak az egyik elszökött, a másikért meg jött a gazdája :(
2009. okt. 7. 10:50
 5/5 anonim ***** válasza:
ha kutyát szeretnél az télleg nagy felelősség pénz és nem csak jó időbe kell sétálni vele hanem a legnagyobb hóba és hidegbe is nyaralni is elkell vinnetek hacsak megnem tudjátok oldani nekem is 3éves a kiskutyám és rendszeresen viszem sétálni napi 2x napi 2x kap enni és amikor haza jövök az iskolából mindig játszok vele legalább egy órát ..azt is meg kell értened hogy az állatorvos nem 2 Ft ha beteg lesz bármi az oltások..gondolkozz rajta és ha mindent betudsz tartani ami a kutyusodnak jó csak akkor vidd haza mert neki sem jó ha minden héten másik gazdája van én kutyákkal nőttem fel talán egy csöppnyit tudok róluk...:D
2010. márc. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!