Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja lehet a yorkimnak?

Mi baja lehet a yorkimnak?

Figyelt kérdés

Tegnap hoztuk el a yorkimat a tenyésztőtől és tegnap még minden rendben volt. Na jó hát egy kicsit félt, de szerintem ez normális. És ma reggel is minden ok volt játszott, evett és hasonlók, de most délután óta kedvtelen, fekszik, alszik, nem eszik, nem játszik, egyszerűen semmit nem csinál!Agódom érte...Vigyem el állatorvoshoz, vagy mit csináljak?

Pls NORMÁLIS válaszokta.



2013. máj. 29. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem várj. Várj estig hátha csak elfáradt a sok játékban. Ha nem fog javulni a kedve,étvágya ... akkor szerintem próbáld meg játékra hívni. Ha erre sem reagál akkor tényleg lehet,hogy doki kéne.
2013. máj. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
24%

holnapra már kutya baja sem lesz de azért egy két tologra filyelj oda:

ha kölyök még száraz tápokat és csontot ne adjnek neholy bélcsavarodást kaplyon és reggeltől estig ne gyampiszold.

2013. máj. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
hívd fel a tenyésztőt, hogy ez normális-e nála, ő mit tapasztalt nála milyen volt a kutya, de valószínű csak simán fáradt.
2013. máj. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a kutya?
2013. máj. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm, meglátom, hogy holnap hogy lesz. 11 hetes.
2013. máj. 29. 22:25
 6/7 anonim ***** válasza:
Most hogy van?
2013. máj. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
mostmár jobban van, köszöni kérdésed. :) Lehet, hogy csak az anja hiányzott, vagy elfáradt. Mindenesetre köszönöm sépen mindenkinek a válaszokat. :*
2013. máj. 31. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!