Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek vehetek egy...

Szerintetek vehetek egy vizslát ha lakásban lakok? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudom, hogy nem jó a nagytestű kutyának (sőt igazából semmilyennek)ha lakásban van tartva. Viszont én hiszek abban, hogy elég időm lenne rá, a háznak van teljesen elkerített hátsó kertje, ahova sokszor le tudnám vinni játszani a séták mellett. Pesten a kutyatartók többségének nagy testű kutyája van. Havonta vidékre is leutaznánk vonattal a szüleimhez. Tudom, egy kutya nem pár hónapra szól, ezért is akarom alaposan átgondolni. Mit gondoltok, ez mennyire viselné meg a kutyát?


2013. máj. 30. 10:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Minden kutyusnak a gazdi mellett a legjobb! Pláne egy vadászkutyának. :)

Ha elegendő mozgást tudsz neki biztosítani és tudsz vele sokat foglalkozni, akkor nem lesz semmi gond! :)

Ha hozzászokik a vonatozáshoz, azzal sem lesz probléma. ;)

2013. máj. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A vizsla bár nagytestű de igazi lakáskutya. Nagyom szeret kanapén heverni:-) De valóban fontos neki a rendszeres aktív mozgás, akkor viszont nincs vele gond.
2013. máj. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem meg pont az a jó h ha a kutya a gazdival él egy fedél alatt. Ha én kertes házban laknék akkor is be engedném a kutyámat a házba mindig. Szerintem bármekkora testű kutyát lehet lakásban tartani, a lényeg h legyen lemozgatva rendesen mert akkor mindegy neki hogy hol alszik szerintem :)

Vannak olyanok is akik kertes házba tartják a kutyájukat de sose viszik ki sétálni. Hát szerintem annál rosszabb nincs, minthogy inger szegény környezetbe nőjjön fel egy kutyus.

Úgyhogy ha tényleg átgondoltad, van rá pénzed, kajára, dokira, és elég időd sétáltatni ,foglalkozni vele akkor teljesen okés a vizsla :)

2013. máj. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 sameths ***** válasza:

Nekem két vizslám van lakásban. Csak kellő mozgás és törődés kell nekik. Szóval, hajrá!

De javaslom a fajamentést! Ne vegyél szaporítótól, kérlek.

2013. máj. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hát te tudod ,de a kell neki napi 3-4 óra mozgás és nem séta hanem fútás és feladat megoldás tantani kell hogy szellemi munkát is végezen az én vizslám csak 4 hónapos de lelőni nem lehet pedig az udvaron van egész nap és viszem erdőre nádas ba stb.
2013. máj. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!