Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jobban érzi magát a kutya, ha...

Jobban érzi magát a kutya, ha van mellette egy cica?

Figyelt kérdés

Egy sheltie-ről lenne szó. Még kölyökkorukban összeszoktatnám őket. Jól kijönnének, játszanának is esetleg?

Csak jobban érzi magát egy cicával, mint egyedül, nem?


Heti kétszer 6-7, és 3-szor 3-4 órát nem vagyok itthon.


2009. okt. 6. 13:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a társaság minden féle képpen jót tesz mind 2-jüknek, bár a cica egyedül is nagyon jól elvan.
2009. okt. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Biztos jól elesznek, de a kutyának rád van szüksége és ennyi időt probléma nélkül ki kell bírnia. Nem hinném hogy minden egyeüli kutya szneved... Amikor nincs otthon senki, akkor sem unatkoznak, és amúgy is egy másik állat nem pótolja a gazdát. Úgyhogy szerintem nem muszáj a macskát olyan indokkal hozni, hogy a másik ne legyen egyedül.
2009. okt. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 3 kutya és 2 ill. 4 macska él együtt. Azért 2 ill.4 a macskák száma, mert a 2 perzsa nem mehet ki a lakásból, a 2 nagykutya pedig nem jöhet be. Így nem találkozik mindenki mindenkivel. Nagyon jól megvannak, egy-két figyelmeztető pofozkodáson kívül, de soha nem játszanak, soha nem bújnak össze. Sőt, ha a lakásban tartott kiskutyám kosarába befekszik az egyik ciccc, inkább kifekszik a kőre. A társaság biztos jót tesz minkettőnek, de az hogy szeretni fogják-e egymást, játszani fognak-e egymással, vagy hogy össze fognak-e bújni azt csak akkor fogod megtudni, ha látod. Az állatok jelleme úgyanúgy különbözik, mint az embereké, van hogy két ember kedveli egymást, van hogy utálják, ezt előre nem lehet tudni.
2009. okt. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!